Akmar pasajı hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?

bazen Akmar pasajında birgün geçirdiğim oluyor. çok para da harcamıyorum aslına bakarsanız. bence çok keyifli abartıyor muyum ?

0|1
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Karmakarışık bişeydir. Daha adımını attığın andan itibaren satıcılar üstüe gelmeye başlar, buyrun ne aramıştınız falan filan. 2 girişi vardır. 2 girişin de hemen yanındaki dükkanlarda kitaplar en pahalıdır. Koridorda ilerledikçe dükkanlardaki kitap fiyatlar gittikçe azalır. Yani 2 girişin yakınındaki dükkanlara hemen dalma kazıklanırsın :)))) Tam ortalardaki dükkanlardaysa daha makul fiyatlara istediğin her şeyi bulabilirsin. Akmar diyince insanlar '' aa cok ucuz yer orası '' falan diyolar ama aslında tam olarak öyle değil. Öğrenci için pahalı yer ama kitapçılara oranla daha ucuz tabikide. Dışarıdan 20 liraya aldığın kitabı orda 10-15 arası alıyorsun. İkinci el alırsan daha makul gibi 10 falan. Ama dediğim gibi çok karışık bi yer ve acayip kalabalık. Dar koridorda ilerlemek zor oluyo bi de satıcılar üstüne gelince kafayı yiyosun. Ama yine de öğrencilerin vazgeçilmez yeri :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• abartıyorsun hakikaten. arkadaki cafe değilse vakit geçirmekten kastın, tüm bir gün boyunca yapacak ne buluyorsun yahu orada?

0|0
    0|0
  • Ucuza maloluyor kitap okumak bu sayede, 2. el kitaplar

0|0
    0|0
  • abartmıyorsun:)

0|0
    0|0
  • İyi bir kitap arşivi. Onun dısında alt katı tekin degil diyorlar.

Pek şahit olmadım ama...

0|1
    0|0
  • Toefl kitaplarını çok ucuz fiyatlara alabiliyorum. Üstelik satışçıları çok ilgili ve güleryüzlü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Akmar deyince aklıma yıllar önce oraya yapılan baskınlar geliyor. 10-12 yıl önce filan satanist bir kız ve bir kaç arkadaşı cinayet işlemişlerdi, sonra Akmar'da ne kadar uzun saçlı adam varsa (her 3 kişiden 4'ü :) ) gözaltına alınmıştı.

1|0
    0|0
  • Eskiden metalciler takılırdı bilirim kaset satılırdı oralarda bende hiç karanlık işler görmedim karanlık olan metal tsirtlerinin satıldığı dükkanlardır siyahlıktan :P Çokça takıldığım bi yerdir rahatlıla girilip çıkılabilir kitap alım satım açısından bol çeşit ve ucuz :)

0|0
    0|0
  • Demek ki satıcıların bahsettiği "la bi herif var bütün gün burada dolanıyo" dediği adam sensin. Long live brotha

1|0
    0|0
  • Orijinal kitaplardan daha kaliteli basım kitapları orijinal kitapların 1/3 fiyatına aldığım yer :D

Kolleksiyon sahaf Davut Abi tanıdığımdır. Selamlar :D

0|1
    0|0
  • ciddi anlamda asosyal olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Zaten kadıköyde iki yer var meşhur :))

Kimse kızmasın ama akmar bi zamanlar başıboşların mekanıydı,eski elemanlar gitti.

Birde yazıcıoglu var eskiden önünden geçen herkeze zorla +18 film satılırdı.Şimdilerde biraz daha düzgün.

0|0
    0|0
  • ben dövme yaptırmıştım zamanında. başka bi aksiyonu yok. elini sallaan kitapcı başk abi halt yok.

0|0
    1|0
  • değişik bir havası olduğu tartışılmaz bir gerçek ama o kadar da ahım şahım değil bence

0|0
    0|0
  • Herşeyi korsanı mevcut :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...