Yabancı dizi önerin, pls?

Şahsen dizilere başlamak ve devam ettirmek konusunda sıkıntı çekiyorum. Çok fazla sezonu olan ve bir saat suren dizileri izleyemiyorum. Bunları dikkate alarak bana dizi önerirseniz çok sevinirim. Ayrıca konu olarak da gerilim dram aksiyon vb. istemiyorum komedi olması tercihim. Ama fantastik olabilir.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• how ı met your mother çok iyi dizidir komedi ya da the big bang theory önerebilirim sana oda komedi

0|0
    0|0
    • Hımym bitti the big bang teoriyi izliyorum zaten

Erkekler Ne Diyor 6

• The Walking dead izliyorum sadece. Şu an 5. sezonuna girdi. İzlemediysen ilk sezondan itibaren izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Ya The Walking Dead pek kafam almadı ya

• The big bang theory e sardım bu aralar çok eğlenceli ve harika dizi olduğunu söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • True Blood Arrow iyidir ama komedi değil komedi çok fazla dizi bulamazsın ama Merlin vardi onu izleyebilirsin

0|0
    0|0
    • True blood 2. Sezondayım ben arrow sarmadı beni ya

• Pek anlamamda 2 tane oneriyim
    1-Limitless
    2-Sevkat Yerimdar.

İyi seyirler :)

0|0
    0|0
  • Penny Dreadful, Californication, Shameless. Penny Dreadful yeni bir dizi ve gayet başarılı

0|0
    0|0
    • Shameless söz sezondayım ama diğerlerini bilmiyorum bir göz atarım

• under the dome

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Doctor who

0|0
    0|0
  • Doctor who
    Castle

0|0
    0|0
    • Doctor Who'yu televizyondan takip ediyordum ve çok karmaşık geldi ayrıca fazla sezonu var

• modern famıly

0|0
    0|0
  • Six Feet Under, 2001 yapımı ancak o aileyi kendi ailem gibi görmeye başlamıştım ve dizi bittiği an kendimi 1 hafta yalnız hissettim, çok severdim. Ayrıca birçok müziği keşfetmeme de sebep oldu

0|0
    0|0
  • Fantastik istiyorsan Hemlock Grove

0|0
    0|0
    • İzliyorum zaten hemlock grove'u

• How İ met your mother

0|0
    0|0
    • Bitirdim ben hımym ve çok üzülmüştüm. Acaba friendse mi başlasam

• O sarmadı beni nedense

• Zaten çok eskiymiş ben eski istemiyorum yeni yapım, olması iyi olur