Muğla nasıl bir yerdir acaba?

Muğla nasıl bir yerdir acaba? Burada Muğlada yaşayan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Küpelideli hanımkızım :)Sadece tatile gittim 2 hafta kaldım şöyle diyebilirim 2-3 km bir deniz kıyısı var hafiften disco barlar vs. ancak sonrası ve şehrin içi yaşlılar cenneti gibi havasıyla insanıyla sıkıcı bir yerdi. Tabi bunlar 5 sene önce falandı. Ayrıca denize de buzdur, çakıldır, yosundur. :) (Gerçi benim otelin kendi kumdan plajı vardı o ayrı :)Çok kötüledim ama 5 senede değişmiş de olabilir. :P

• daha geçen sene gittim muğla gibi şehir mi var kızlarıda on numara erkeğı ben geldıkten sonra 10 numara olacak. denızıde harıka

Erkekler Ne Diyor 7

• mugla pahalı kiralarıda öyle öğrenciler cok var diye

• üni okumayamı gidecen.?

• fethiyede 3 yıl yaşadım anlatılmaz yaşanır tam bir cennet

• ben raadım raad

• istediğin kadar tanıdığın olsun ben fethiyenin yerlisi olup harcanan ne kızlar gördüm bir özentiye bir rüzgara kapıldın mı sonu gelmiyor fethiye bir cennet ama herşeyin bir bedeli var bu hayatta fethiyenin kötü yanı yaşam tarzı ingiliz kültürüne kendini kaptırma

• harcanmam ya. tanıdıklar var

• Öncekileri Göster
  • Muğla güzel bir yer değil ilçeleri güzel

• Muğlada 5 yl kaldım güzel bir şehirdir deniz kenarı olan ilçeleri mükemmeldir emekli olduğumda muğlaya yerleşmeyi düşünüyorum.

• olabilir fethiye bodrmu mamaris veya ulaya bağl olan küçük bir yer var deniz kenarı AKYAKA orasıda olabilir kesin bi şey yok muğlaya bağlı yerkesik beldesindeed zeytinlik aldım ounun için yerleşmek istiyorum
      muğla merkez iyi değil diyenlere aldrma ben bizzat yaşadım o şehirde eğer üniversite için se ULA yı tercih etme fethiye başka nerede var bilmiyorum ama merkez güzeldir köy gibi dedekleri yer KÖTEKLİ ü.versite oraya kurulmuş ama zamnla gelişmiş eski kalıntılar hala duruyor ama problem deği

• fethiye?

• marmaris bodruma kanıp da muğlaya gitme.küçücük yer sıkılırsın orda.

• Mugla Unisine Gitceksen guzel degıl dıyo arkadaslarım orda okuyo unının yerı kotuymus koy gıbı bıyermıs :)

• Ozaman 1 saatlık bodruma gıdersın barlar sokagına :D

• bu gece barda gönlüm hovarda... D:

• Sosyal yonden aktıf ve oturmayı sevmeyen bırıysen berbat. Ama yok ben sıkılmam sosyal yon neymıs ben evımden mahallemden cıkmam dıyosan ıyı dusune bılırsın :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...