Ak Partili milletvekilinin oğlunun polisleri fişlemesi!

Haberlerde denk geldiniz mi bilmiyorum:

link

Böyle rezalet olur mu! Yetkisi yok birşeyi yok neler yapıyor. Bu zihniyete ne yapılabilir!?

Güncellemeler:

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Rutin prosedürmüş =) Normal vatandaşa aynısını yapıyormu acaba o emniyet amiri¿ Bütün komiserleri diziyormu onun karşısına¿.. Vekil mekil hikaye bunların hepsi ezik vatan haini

0|1
    0|0
    • Kimler yönetiyor bu ülkeyi ne acı, böyle zihniyet mi olur sonrada ileri demokrasi demiyorlar mı? Polislerde de suç var kim olursa olsun teşkilatın onuru ve şerefi için böyle bir komedyaya izin vermeyeceklerdi.

• Teşkilatta onur mu kaldı allasen� Rezil ettiler batırdılar

• Orası öyle ama yinede polis diyince aklımızda eskisi gibi güven unsurları gelmesede yinede insanın güvenmek isteyeceği, haysiyetli bir kurum imajı var.

Kızlar Ne Diyor 5

• Adi herifLer :/

0|1
    0|0
  • Daha bunlar başlangıç dur bakalım...

Adamlar saltanatını ilan etti.

Daha guzel gunler gorecegiz güneşli günler!

1|2
    0|0
    • Zaten birçok şey değişti anti-kemalist devrim diye bir kitap var bilmeme okudun mu? Okumanı tavsiye ederim :<

• Oluyacağım ama sonları da o içeri tıktıkları paşalardan beter olacak.

• İşallah safsatalarla neler neler yapılıyor, onca kişinin hakkını yiyorlar, yüzlerce kişi suçsuz yere hapislerde ne davaları ilerliyor ne birşey oluyor kaç yıl oldu birde dinden imandan bahsediyorlar, riyakarlık var :>

• milletvekilleri her iradenin üstüne çıkar olmuş..rezil bir görüntü idi..ve çok canımın yandığı bir sahne ise bir tanesi başını önüne eğmiş...bu şekilde bir yapmaya ne hakları var bu adamlarınn...!

1|1
    0|0
    • Millet vekilide değil, milletvekilinin oğlu, diğer bahsi geçen kişide kantinci akp gençlik kolları başkanıymış rezalet cehaletle beslenen bir irade.

• yok bakmadım,bakamadım daha doğrusu..ben geçen de dayak attıkları için askerden gelen doğulu birine çok kızıyordum..ama orada dayak atan zihniyetteki kişilerle o manzarayı yaratan kendini bilmem ne zanneden adam da aynı kafadan...

• düzenler bozuldu ne yazık ki, sistematikten uzaklaşıyoruz ve de objektiflikten ülkece :>

• memur grevlerine katılsalar.. Baş kaldırsalar Bolivyada ki polisler gibi bak nasıl hükümet hepsinin elini öpüyor ama nerde bizim polislerde o yürek? Hiç üzülmedim kula kulluk etmeye devam etsinler

0|0
    0|0
  • Bunlar eskidende oluyordu.Sen benim kim olduğumu biliyormusun en çok Doğruyol zamanında

Yani değişen bişey yok ha akp-chp-dyp-mhp onun için bakmıyor ilgilenmiyorum bile

1|1
    0|0
    • gizli haklı valla

• Bak duyarlılığını anlıyorum senin.Fakat çözemiyeceğimiz işin içinden çıkamyıacağımız bazı şeyler için kendimizi yıpratmaya gerek yok.Buna benzemez sırf akp değil diğer partililerinde yaptığı birçok olay olmuştur bu akp döneminde 8-9 senedir.Ben pek kafa yormuyorum.

• Sen düşünmezen, ben düşünmezsem, başkası düşünmezse kim düşünecek, yanlışlar doğru olacak, zaten Türk halkının tepkisizliği çok kötü bir şey herşeyi kabul ediyoruz her zammı her yasayı. Yurtdışında geçenlerde endonezyada benzine % bilmeme kaç zam gelmişti millet sokakalara dökülmüştü :) Bizde ise zamlar normal karşılanan bir olgu.

Erkekler Ne Diyor 5

• polis devletinin tipik sancıları bunlar. emniyetin hükümetin ordusu ordusu olduğu bilmeyen yoktu zaten

1|1
    0|0
  • Polise kin kusanlara sözüm: bir ülkede kanunları korumakla uygulamakla görevli polisi böyle sıraya dizersen o ülkede suçluları baş tacı yapmışsın demektir...

Polis yanlış yapmışsa bunun cezasını ancak mahkemeler verebilir. Aksi halde diktatörlüğünüzü ilan etmişsiniz demektir...

Oh olsun diyen gafiller bugün polise yapılanlara ses çıkarmazsanız yarın size daha beteri yapılacaktır...

0|0
    0|0
    • Polis suçlulara sert görünsün masum siville ne işi var biz yapılanı onaylamadık bozuk düzenden bahsettik kaldı ki korku salması beniilgilendirmez polis uygulamalarında korkucak değiliz herhalde. Benim demek istediğim görünen olay nedir polis aşağılanınca hemen ayağa kalktık da her gün polisden dayak yemiş hatta suratı mosmor vatandaş görüyoruz orantısız gücü milleti aşağılamayı bir halt zannedenler var. Bu sitede soruda bir çevik polis 2 genci parkta öpüştükleri için dövmüşler anlatabildim mi ?

• senin o dövmüşler dediğin istanbuldaki olayı sordum polis arkadaşıma " ben askerim lan siz çıkın geri ben tersten de girerim siz kim oluyorsınuz" diye kafa tutmuş. Polis de orantısız güç kullanmış doğru ama bu tüm polislere "bir halt" demeyi gerektirmez. Çalışma saatleri çok fazla hep suçlu psikopatlarla uğraştıkları için bir süre sonra herkesi(normal olarak) aynı görüyorlar. Çevik olayı da eminim kafa tutmuştur kızın yanında dayak da atmışsa gitsin şikayetçi olsun cezasını mahkeme verir zaten

• Mantıksız gelmedi zaten bu türden çok olay olur sokakta görsen gençten polis bütün imkanını kullanarak herkesi aşağılamaya çalışır mevzu polis aşağılanınca olay değişiyor

0|1
    0|0
    • Ne yazık ki haklı olduğun noktalar var.

• Polis yolda başı dik yürümek zorundadır, korku vermek zorundadır çünkü öyle olmazsa katiller, teröristler, psikopatlar polisten önce bizlere saldırır... inanın öyle gözü dönmüş hayvanlar var ki polis iki saat grev yapsın ne düzen kalır ne asayiş ne aile...

• her halk hakettiği şekilde yönetilir, az bile yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • ilginç sonuçta bunu yapan bir müslüman.

0|1
    0|0
Yükleniyor...