Normalde sesim çok güzeldir neden kaydettiğimde kötü çıkıyor?

Nedir bu durumun alameti? :D Neden öyle oluyor?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• insan kendi sesini orta kulağına direkt olarak iletilen seslerden duyar. bu kendi sesini çok daha net duymasını sağlar. ama konuştuğunda sesin ağzından çıkıp, havada titreşim ve bozulmalara uğrar. bir de dijital bir alıcının kalitesi gereği sesin biraz daha bozulur. o alıcının (mikrofon) sesi iletmesi... cart curt... sesini değiştirir yani bu tür şeyler...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• bende öyle diyorum kendi sesim bana o kadar güzel geliyor ki başkalarıda sesimi aynen öyle duyabilse sesime aşık olurlar yav :DD

0|0
    0|0
  • Senin duyduğun sesin ile başkasının duyduğu sesin aynı değil :)) Dolayısıyla cihazlara kaydettiğin ses senin sesine en yakınken senin kendi duyduğun konuşma sesin aslında senin değil :))) Biliyorum çok karışık gibi böyle :)

0|0
    0|0
  • sesin güzel değildir belki? :D

0|0
    0|0
    • yok cidden güzel, arkadaşlarım da çok beğenirler

• o zaman profesyonel bir kayıt almalısın telefonla falan olmaz tabi..40-50 lira falan galiba gir bir stüdyo ya o zaman herşeyi açıklığa kavuştur bana da haber ver :))

• Benimde sesim telde cok kötü cıkıyo bikere arkadaşımın telinde bir sorun vardı bir arasana dedi aradım alo dedim kim l*n bu adam ajdar gibi cıkıyo sesim telde :)

0|0
    0|0
  • Her insanın kendi duyduğu sesi ile aslında olan sesi farklıdır. Sen kendi sesini farklı başka birisi ve ses kayıtları farklı algılar. Maalesef o ses kaydı senin gerçek sesin 😄😄

0|0
    0|0
  • olur cunku profesyonel alet edevatlar lazım

0|0
    0|0
  • belki sen sesini güzel zannediyorsundur

0|0
    0|0
  • senin duyduğun ses le insanların ki farklı çünkü sen hem boğazından hem kulağından duyuyorsun ve sesin sana iyi geliyor halbuki insanlar başka duyar

0|0
    0|0
  • Genellikle hep tam tersi olur ama :D bazı şeyler karşında güzeldir doğal olarak ;)

0|0
    0|0
  • sana öyle geliyor

0|0
    0|0
  • telefonda mı kaydedıyorsun

0|0
    0|0
    • evet

• mikforonla hiç denemedim. telefonda hep kötü çıkıyor. arkadaş ortamında falan hep söylerm evet. genelde türkü

• bende severım türküyü. ama ya saglam guzel bır telefon ya da mıkrofonu dene guzel sonuç alırsın arkadaş

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...