Kaybedenler Kulübü müthiş bir filmdi değil mi?

Bana hayatı en çok sorgulatan filmdi. Siz ne düşünüyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=sweEHjOARUk

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• İyi geceler sayın soran, sizinle daha önce sevişmiş miydik?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• "Kim l. n bu Erol Egemen?"
    - ben
    Sen kimsin
    -Kaan
    Hangi Kaan?
    Çay demli...
    Otur iç

1|0
    0|0
  • kesinlikle müthiş bu filmde hayatı sorgulatıyor insana ister istemez ve kaybeden insanlarında aslında hepimizden bir parça olduğunu anlatıyor

1|0
    0|0
  • Gerçekten özgün bir filmdi. Beğendiklerim arasndadır.

1|0
    0|0
  • İlk izlediğimde müzikleri ve konusuna hayran kalmıştım..

1|0
    0|0
  • Degsk bir flmdi

1|0
    0|0
  • Bunca insan yalnızken nasıl oluyorda bunca insan yalnız?

1|0
    0|0
  • İğrenç bir filmdi. İki tane asalak tip, akılları sıra hayat dersleri veriyordu. Sonuna kadar zor dayanmıştım

0|0
    0|0
  • Prensip olarak dusunmuyoruz :))

1|0
    0|0
  • izleyelim bakalım

0|0
    0|0
  • liseli ergenlerin karizmatik bulacağı erkek başrol oyuncularına sahip bir film. ayrıca kadınları bu kadar aşağılayan bir filmi beğenen tüm kızların hepsinin KEZBAN olma sorunu...

0|0
    0|0
  • Guzel filmdi ama hayati sorgulatacak kadar degil onun icn into the wild filmini cektiler coktan ;)

0|0
    0|0
  • En sonunda izlicem şu filmi ya. Sürekli öneriliyor...

0|0
    0|0
  • forrest gump izlemedin o zaman yoksa listeyi buna bırakmazsın.

0|0
    0|0
    • Onu da izledim, iyi filmleri kaçırmam ama kulvarlar farklı ya. Onla kıyaslamayalım.

• O filmi yalnız, sakin kafayla izle. Bir de bira aç ;)

• yalnızken izledim arkadaşlarla ot çekerken izledim ama internetten tanıştığım yaşı benden büyük ve büyük ihtimalle seksi güzel bir kadınla izlemedim hiç. d

• Madem uyucaz neden beraber uyumuyoruz :) gerçekten güzel filimdi o tarz filim önerebilirmisin biliyosan

1|0
    0|0
  • Kültür sanatla ilgisi olmayan nejat İşler denen hiç beğenmediğim oyuncunun ergenlere yönelik sevişmeli filmi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bana saçma geldi o kadar salak bir boşvermişlik, rahatlık anca filmlerde olur adamın dötünden kan alırlar kan

0|1
    0|0
    • O şekilde yaşamak istemez miydin?

• Datttt yanls cevap kaybedenler kulubu gercek hayattan alinti. Netten gercek kayitlarini bulabilirsin filmden daha beter konusmalar :)

Yükleniyor...