Reaksiyon isimli diziyi izleyen var mı?

Arkadaşlar bu dizide kim neci anlamadım detaylı bilen izleyen var mı bir anlatsın ya?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka şimdi bu dizi kısaca iktidar dizisi. Mit müştakları ve başbakan müsteşarı akpli. Bordo bereli ve özel harekatçi vatan perver. Müsteşara çalışıyorlar. Erdal beşikçioğlu emekli mitçi. Diziye göre ulusalcı. Vatanını sevdiğini söylüyor ama Türk askerlerini taşıyan uçağı düşürüyor İsraille anlaşma falan yapıyor. Bide paralelciler var. Savcı emniyet müdürü falan. Bunlar abi denilen birine çalışıyor. Herkesi izliyorlar dinliyorlar falan. Şantaj yapıyorlar. Kısaca AKP'yi vatanperver ulusalcı ve cemaatçileri vatan haini yapmışlar. Gerçi bana göre hepsi vatan haini ama neyse 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrintili izlemedim ama basarili bir dizi

0|0
    0|0
  • Yo ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• biflgin hukumet yalakcısı

erdal besikcioglunu bu diziye yakıstırmadım
    oguz karaktri ck yapay
    zeynep cok gerekesiz

ama izletiyo kendni

0|1
    0|0
  • dizideki bütün karakterler devlet için çalışıyor herkes devlet için en iyisini yaptığını düşünüyor olay bundan ibaret

0|0
    0|0
  • Arkadaşım izliyo sürekliyo anlatıyo yok bir adamın evine bomba komuşlar yok biri tekerlekli sandelyeden atlamış filan filan bu gün anlattı ballandıra ballandıra bende dinledim ama bişe anlamadım :)

0|0
    0|0
  • oğuz bordo bereli
    yanındaki özel güvenlik
    erdal beşikçioğlu eski mit ajanı
    ne bilmek istiyosun
    en son oğuz yanındaki çocuğa kazık attı
    süper dizi

0|0
    0|0
  • Birinci bölümü izle anlarsın bence.

0|0
    0|0
  • fragmanını izledim sadece ilk yayınlandığı günlerde bu ne b*k bişey demiştim ve tutmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...