Gitar çalmak ya da geliştirmek isteyen evde gitarı olup da hevesi kırılan var mı?

Varsa ritim ve akor konularında yardımcı olabilirim :)

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya hani bana sarki soylicektin cok kotusun

0|0
    0|0
    • Ya evet ama bildirim gelmedi bana yazmadın sandım mesaj at bana

• Hayir yahu sadece genelde gizli takilirim da ay senin icin fesat ya

• gizlilik olayını cok takma hertürlü gizli kalırsın :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir hevesle kardeşim ve kuzenime de gitar aldirtip sonra kursu bıraktım halbuki başarılı da gidiyordum ama basları çok sıkıcıydı dayanamadım. Şimdiki amacım Çello :)

0|0
    0|0
    • Biraz sabır işi gitara dayanamadıysan yaylıya hiç bulaşma :D

• Umarım dayanırsın baya büyük bir yaylı taşıması falan bunları göze aldıysan güzel :)

• Sonunu düşünen kahraman olamaz diyip susuyorum :)

• Bu sene Gitar çalmayı düşünüyordum. Fakat önceliği bateriye verdim.
    Gitara sıra geldiğin de kapını çalarım :3

0|0
    0|0
  • Evde süs olarak duruyo canım sıkılıyo calmayi bilmiyorum ondan calamiyorum niye aldigimi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben gerçekten öğrenmek istiyorum

0|0
    0|0
  • Hep öğrenmek istemişimdim ama nedense bir başlıyamadım zor mu öğrenmek

0|0
    0|0
    • Her enstrüman kendine göre zor gitar da öyle ama sabırla calısırsan ve calıstıkca gelişirsen zevk almaya baslarsın. Ben kursa falan gitmedim kimse de öğretmedi. Sevgi işi bu

• Kardeşimin gitarı var ama kendim nasıl öğrencem

• Bare akorlara geçtim geçeli bıraktım.. hevesim kaçtı basamıyorum bir sene oldu.. hocam la görüştüğümde en son basamadan gelme demişti yaa :))
    Gitar bana bakıyor ben ona..
    tab okumayı bile biliyorum oysa

0|0
    0|0
  • Evde gitarım var ve çok güzel çalıyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bana olabilirsin sadece yokluğundayı çalabiliyorum onunda solosuz :( ritim ve şu kapatmalarda sıkıntı çokkkk

0|0
    0|0
    • Aslında gayet basit büyük ihtimal youtube ritimin nasıl atıldıgına baktın. Yeni ritim ögrenirken aşırı yavas sekilde yap yavas yavas hızlandır o zaman karışmaz attıgın ritim

• bu kapama olayını pena varken pek yapamyıorum taktiği yok mu bu kapamanın

• Klasik calıyosan pena kullanma ya penayla kısıtlı olur attıgın ritimler. Taktiği de vuruşu yaparken baş parmagınla kapat ya da elinin yanıyla nası kolayına gelirse

• Bir ara yapardım bende goygoy :D sonra baktım hiç kadın yok çalmadım :D

0|0
    0|0
  • patron 10 senemizi verdik bu işe. bora uslusoy var. takıl o dayının derslerine ama pratik şart tabi..

0|0
    0|0
    • İyidir kendileri ama beni bir İlter Kurcala sevdası aldı götürdü:D hocası da Erdem Sökmen'dir. Ayrıca da Doğan Canku akorları bir harikadır.

• bro biliyosun da ne soruyosun meşgül ediyosun bizi? ne ayaksın?

• Açıklamayı da bir okusaydın iyi olurdu bro

• Mesela bana mi major 7 linin - 5 lisini anlatabilirmisin?

0|0
    0|0
    • Emaj7 (mi-sol#-si-re#) 7'linin 5lisini bende bilmiyorum yalnıs bişey söylemiyim

Yükleniyor...