Treatman yazmam gerekiyor da acaba bu durum için nasıl bir film konusu bulabilirim?

Treatmanda takıldığım konuyu açıklıyorum;
Murat'ın hayali bir film çekip altın koza film festivaline göndermektir. Aynı zamanda okulun en popüler kızı Ceyda'ya aşıktır. Ceyda'nın hayalide son sınıf arasında düzenlenen 'Bahar Kraliçesi' ünvanını kazanmaktır. Bahar Kraliçesi okulda ve dışarda yapılan etkinlikler ve alınan ödüllerle belirleniyor. Murat film konusunu bulmakta zorlanmaktadır ve sanal alemde bunu ifade etmektedir. Bunu gören Ceyda'nın aklına 'Bahar Kraliçesi' ünvanını almak için filmde başrol oynama fikri geliyor. Murat, Ceyda'ya olan aşkından dolayı bu teklifi kabul ediyor ve öyle bir film konusu buluyor ki hem Murat'ın hem de Ceyda'nın hayali gerçekleşiyor.

(İşte bu hayalleri gerçekleştiren konu ne olabilir sizce? Belki düşündüğümden daha güzel şeyler çıkabilir sizden)

Güncellemeler:
Ceyda'nın hayalide son sınıflar arasında düzenlenen 'Bahar Kraliçesi' ünvanını kazanmaktır.

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Treatman

nedir?

0|0
    0|0
    • Bir nevi geliştirim senaryosu anlayacağın senaryonun bir alt dalı, televizyonda gördüğün herşeyin treatmanı önceden hazırlanmıştır. Ben film için yapıyorum vize ödevi oluyor da bu :)

• asıl ben teşekkür ederim treatmanın açılımını yazmayı unutmuştum :)

• ne demek kardeş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...