Sihirli annem izleyenlere bir sorum var?

Taci vardı bir tane hatırlıyor musunuz? Dudu perinin kocası. Hani Dudu onu köpeğe dönüştürmüştü sadece periler duyabiliyordu onu Ceren falan duyamıyordu. Ne oldu ona ya Dudu peri insana dönüştürdü mü onu? Ay inşallah dönüştürmüştür :/ Büyüdüm son bölümleri izleyemedim :(

0|0
52|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 51

Erkekler Ne Diyor 19

• dönüşmedi diye biliyorum çünkü yaptığı büyüyü hatırlamıyordu nasıl yaptığını bozacağını filan:)

yanlış anlama ama sorunu okudum cevap yazıyorum ay inşallah dönüştürmüştür cümlesinde takıldım bir de baktım bunu yazan da erkek... bir erkeğin AYY kelimesini kullanması kadar itici bişey yoktur gerçekten:))

0|1
    0|0
    • Üstadım şaka yapıyorum ciddi değilim anlamışsınızdır umarım :)

• :))))))))))) estağfurullah ne üstadı normal dünyadan uzak deli bir adamım... tamam şimdi anladım jeton geç düştü kusura bakma sende:)

• Adam köpek gibi seviyordu Duduyu :)

0|1
    0|0
  • hocam bak ıslak odunla döverim yemin ediyom... plastik su borusuyla girişirimmm
    kaaveden adam toplarım

0|1
    0|0
    • Once bir cayimi iceydin :/

• al işte ettiği lafa bak. hacı sen ne can bir insan çıktın:))) odunla girişmeye gelene çay ikram edebilen kaç insan kaldı:))) alırım bir bardak şekersiz demli:))) kalbimi kazandın şimdi bak:))) istersen selena sor bee. izlemiom ama atmasyon bir cevap veririm:)))

• Aynen dönüştürmüştü bir ara

0|1
    0|0
  • Hyr donusturmedi sadece 1 gunlugune insana donusturmustu sonra tekrar kopege cevirdi ama taci halinden memnundu dudu peri nin sevgili islerini saymazsak

0|1
    0|0
  • Aha soru çok iyimiş ya. Ama üzgünüm bazen izliyordum.

0|1
    0|0
  • hay başlayacam o diziye çocukluğumuzu taciz etti tecavüze yeltendi resmen

0|1
    0|0
  • Kafamda deli düşünceler..

0|1
    0|0
  • Dudu, Taci'nin dudu dillerini lıkır lıkır içerken Taci'nin de gözleri denizlere derya derya baktı. Bunun üzerine taze bir çiçek getiren Taci, Dudu'dan "Sen benim kıymetli bir taneciğimsin" cümlesini duydu ve dizi burada sona erdi.

0|0
    0|0
  • Şim dimi sorulur bu :D

0|0
    0|0
  • Bende cok izlerdim de Eda ölünce bıraktım. s

0|0
    0|0
  • petshopa düşmüştü enson

0|0
    0|0
  • Yok dönüşmedi. Onu seslendiren metin serezli idi :) ayrı bir bilgi.

0|0
    0|0
  • Yokk yokk sen hala sorduğuna gore büyümemisin :-D

0|0
    0|0
  • O gunlere geri donmek isterdim herseye rağmen

0|0
    0|0
  • Bende büyüdüm, bilmiyorum cevap neymiş?

0|0
    0|0
  • Issiz misin * git

0|0
    0|0
  • baban daha eve dönmedimi?

0|1
    0|0
    • pardon babası hala eve dönmedimi onun ya

• ohoo bı ara bı duzelltı bı bozdu bı duzelttı bı bozdu bı duzelttı bı bozdu bokunu cıkardılar sonra öldü :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...