Sizce Elif Şafak neden çok satıyor?

Elif Şafak'a diğer yazarlardan çok sattıran iksir ne olabilir sizce?

Güncellemeler:
Ozan Yayınları editörü Mustafa Demir'e kendi roman çalışmamı teslim ederken onun ağzından dökülen sözler: Elif Şafak çok iyi yazdığı için çok satmıyor, reklamını çok iyi yaptığı için peynir ekmek gibi satıyor. Şayet Elif Şafak kitap yerine moda tasarımı üzerine çalışmış olsaydı ve bu şekilde bir reklam yapsaydı o dalda da aynı başarıyı fazlasıyla yakalardı.Yoksa Elif Şafak ömrü billah Peyami Safa kadar kaliteli bir yazar olamaz oysa...

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• reklamını iyi yapıyor..

1|0
    0|0
    • Ozan Yayınları editörü Mustafa Demir'e kendi roman çalışmamı teslim ederken onun ağzından dökülen sözler: Elif Şafak çok iyi yazdığı için çok satmıyor, reklamını çok iyi yaptığı için peynir ekmek gibi satıyor. Şayet Elif Şafak kitap yerine moda tasarımı üzerine çalışmış olsaydı ve bu şekilde bir reklam yapsaydı o dalda da aynı başarıyı fazlasıyla yakalardı.Yoksa Elif Şafak ömrü billah Peyami Safa kadar kaliteli bir yazar olamaz oysa...

Kızlar Ne Diyor 11

• bilgi sahibi olmak için aldım stilini görmek konusu acılnca da konuya katılabilmek için...bir fikrim olsun diye.

0|0
    0|0
  • illuminati diyoruz biz buna :))

0|0
    0|1
  • Ruhunu paraya satma iksiri olabilir bu.

Mahrem'i yazan umut vaat eden iyi bir edebiyatçıydı.

Aşk'ı yazan ise, yazdığı içerikten prim yapabileceğini öngörmüş bi tüccardı.

Aşk'tan gerisi de yok zaten. Bitirdi kendini.

0|0
    0|0
  • ortalik mali kitaplar yaziyor. kolay anlasilir. her kitleye hitap eden. ama bos. cok bos.

2|1
    0|0
  • bence hayır şimdiye kadar neredeyse bütün kitaplarını okudum mükemmel bir deneme yazarı.. insan okurken kendi o hayatı yaşıyormuş oradaymış gibi hissediyor.. özellikle ''aşk''..

0|0
    0|0
  • Kadın harbii güzzel seyler yazııyoor.

0|0
    0|0
  • Biz Türk kızları popüler olan şeyleri severiz. Kadın işi biliyor. Pembe kapaklar, abartılmış aşk.

2|0
    0|0
  • Her kitleye hitap eden kolay kitaplar yazıyor. Bide araya felsefik sözleri sokuyor.

1|0
    0|0
    • Sanat ve Edebiyat Şövalyesi Nişanı.

• Kültürler arası diyalog falan filan yapıp katkı sağlıyormuş sözde. Yani bize yabancı kültürleri empoze ediyor tabiri caizse. Banu Avar diye bire gazeteci var biliyor musun da çok güzel yorumlamıştı.

• cevaplara sasirdim dogrusu. Azerbaycan'da seviliyor kendisi. Ben de Ask ve Firarperest'i okudum.

0|0
    0|0
  • Fransada nasil odul aldi asil onu merak ediyorum

0|0
    0|0
  • insanların ruhuna dokunabiliyo

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Türk kadınına ters olan ama çok özenilen bir karakteri oynuyor sadece.. Ekmek parası işte, ne yaparsın.

3|0
    0|0
  • Edebi başarısından olsa gerek ne diyelim. Aşk romanını okudum gerçekten de güzeldi. Ancak kendisini normal düşünce olarak beğenmiyorum. Fransa'dan da bir ödül aldı, detaylarını araştırınca iyice soğudum kendisinden.

2|0
    0|0
  • her eline kalem alan yazar olsaydı... yenetek işi kardeşim bu. usta kalemlere haksızlık oluyor bu ve bunun gibi kendini bir halt sanan yazarların eserlerini alıp okumak...

0|0
    0|0
  • Elif Şafak satmıyor elif şafağın kitapları satılıyor ;)

0|0
    0|1
Yükleniyor...