Hikayenin devamını getirin yaratıcılığınızı kullanın :D?

hadiyin arkadaşlar hikaye yazalım ben başlıyorum sizde sıra sıra devam ettirin bakalım sonuç nereye gidicek :D
birgün dolabımda bir not buldum '' köyün çıkışına gel'' kim bu diye düşündüm kendi kendime ve köyün çıkışına doğru koşturdum yaşlı bir amcayla karşılaştım o tarafa gitmemem gerektiğini söyledi bana noluyor? bir işaretmiydi acaba?
yaşlı amcayı dinlemedim ve gittim yolun sonunda bir uçurum vardı uçurumn kenarında üstümdeki gök mavisi salaş elbisemle rüzgara karşı bekliyordum ve tam o sırada omzumda bir el hissettim arkamı döndüğümde...

Güncellemeler:
haha :D süpersiniz hepiniz :D

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşlı soğuktan burnu kızarmış gözleri fıldır fıldır dönen bir adamın bakışları ile irkildim. Siz kimsiniz benden ne istiyorsunuz? Diye sordum.
    Siz kimsiniz demekle olmaz sana bir gelin hikayesi anlatayım mı? deyiverdi. şaşırmış bir şekilde deli olabileceği ve saçma bir notla neden buraya geldiğimi sorgulamaya başladım.
    Dayanamayarak Anlat dedim. Anlat demekle olmaz sana bir gelin hikayesi anlatayım mı dedi, yeniden.
    Söylediklerine bir anlam veremedim. Birileri benimle dalga mı geçiyordu?

Köyün muhtarı ve yanında koruyucularının uçurumun hemen aşağısında koşarak giderken fark ettim. O sırada onlarda beni fark etmişlerdi. Beni görünce dehşete düştüler hemen yanlarına çağırdılar.
    Arkamı tekrar döndüğümde gelin hikayesi anlatmak isteyen adam adeta yok olmuştu. Tedirginlikle yamacı dolanıp aşağı yanlarına indim.
    Burada bu saatte ne işin var diye sordu. Cevap vermeme fırsat kalmadan bir silah sesi duyduk. Herkes bir anda oraya meyletti.

Merakla sese doğru koşarken arkamda yeniden yamaca beni çağıran adamın belirdiğini fark ettim.
    Bir anda kar yağmaya başladı. Kar? Hemde bu mevsimde? Oldukça garip hissediyor kısa sürede gelişen garip olaylardan dolayı zihnimin iflas etmek üzere olduğunu hissediyordum. Kar adeta üzerimize çökmüş sisle birlikte her tarafı dakikalar içerisinde beyaza bürümüştü.

Birden herkes durdu. Sis gözgözü görmez etmişti. Arkamdaki deli varlığını hatırlatmak istercesine, Canından Can almaya geldim demekle olmaz sana bir gelin hikayesi anlatayım mı? dedi. Kimse konuşmamıştı bunu da nereden çıkarmıştı.

Derken hemen ileride bir ses duyuldu Canından Can almaya geldim ! Orta yaşlarda tok bir adam sesiydi. Arkamdaki adam tekrardan yüksek sesle bağırdı. İstemiyorum Kendimi öldürecem demekle olmaz sana bir gelin hikayesi anlatayım mı?

Herkes sessizliğe büründü ve bir kaç saniye sonra az önceki bağıran adamın yakınlarından tiz sesli bir kadın sesi duyuldu Kendimi öldürecem!

Neyse devam etmiyeyim saçma oldu :)

1|2
    0|0
    • güzel olmuş ama fazla uzamış sonuca gelememişsin :)

• Sonuca gelmem için 2 paragrafa daha ihtiyaç var sanırım.
      Teşekkür ederim değerli betül16

Erkekler Ne Diyor 9

• ... set makyözünün elinde pudra ve fırça ile yanıma geldiğini farkettim. Rüzgarın sesinden yönetmenin stop dediğini duymamıştım. Yönetmen bana seslenerek "sizi beklemeye alalım. Düşme sahnesi için dublör kullanacağız." deyince sabahın erken saatlerinden bu yana ne kadar yorgun olduğumu farkettim. Teknik ekibe ait kamyonun gölgesinde yer alan sandalyeye oturup bacaklarımı uzattım. Tam o anda birden üzerime doğru koşarak gelen...

1|0
    0|0
  • napıyon la burada agzını kırdıgım salagı dıye bır sesle karsılastım. bu kısı babamdı. osırada annem kosarak gelınce hızını alamayıp bıze carpıp ucurumdan yuvarlandık tam yere carpıcaktık kı uyandım :))

1|0
    0|0
  • Arkamı döndüğümde onu görmüştüm. Ilk aşkımı, unutamadığımı.. Hayattaki galiba son anlarım bunlar diye düşündüm. Bir ilkle yaşanan son gibi. Yürüdüm. Beraber yürüdük. bir anda Durduk, birbirimize sarıldık. Tekrar yürümeye devam ettik, el ele.. bir süre sonra kalbimde çarpıntı hissettim ve yere düştüm. Onun kollarında hayata son verdim..

0|0
    0|0
  • bir baktim babamin eli. Aman didim :D Her notun arkasindan kosma kizim hadi eve dedi. Ben onden o arkadan eve geldik detaylica konustu ve akillandim :)

0|0
    0|0
  • droit ordusu vardı
    ışın kılıcımı çıkardım jedi güçlerimle onları savuşturdum
    hemen telsizle destek çağırdım
    harry potter gelmişti
    Absorbe Protegus dedi harry ve beni korumaya aldı.

0|0
    0|0
  • evet el hissediyordum.. arkamı döndüm ve omzumda bir el vardı sadece bir el.. ve kanlar akıyordu üzerinden.. ne yapacağımı bilemedim...:)

0|0
    0|0
  • Babamj gordum ve " siktirlan ne b*k isin var git evine yat" dedi

0|0
    0|0
  • sipariş ettiğim pizzayi getiren adammiş.

0|0
    0|0
  • Ve adam olür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...