Tarih... kral? Kralice? Prens? Prenses? :-)?

Bir imparatorlukte yasamak isteseydiniz hangisi olurdu ve kim olmak isterdiniz?

Güncellemeler:
İstediginizi olabilirsiniz :-). Bir mumluk bile olabilir... :-)

1|0
50|99

En İyi Erkek Görüşü

• Hitler olmayı isterdim sınırsız güç

0|0
    0|0
    • Bunu secmeyecektim lutfen yanlis anlamayin, netin ve gerzek tabletin acizligine ugradim, yoksa secmezdim, yorum yapan arkadas bu dememi yanlis anlama, cunku genel olarak insanin insani oldurmesine karsiyim, o yuzden secmezdim, lutfen kusura bakmasin kimse. :-\

Erkekler Ne Diyor 98

• Sahabe olmak isterdim

2|0
    0|0
  • Babürlüler babür şah döneminde yaşamak isterdim uğruna taç mahalin yapıldığı insanla tanışmak ve dünyanın 4de birine hükmeden bir türk imp yaşamak güzel olurdu:)

0|0
    0|0
    • O insanla bende tanismak isterdim mucizevi bir yapı ustelik.

• Evet okuduğum kitapta da bundan bahsetdemişlerdi güller şöleni ama beyaz taç mahalline karşısına siyahınıda yapmak istediklerini ama olmadığını biliyorum inş allah beraber izleyeceğimiz ve hiç ayrılmayacağımız birini hepimize nasip etsin

• Umarim :-). Tesekkur ederim

• Lidya'nın kralı olmak isterdim. Parayı icat eden kimse hemen boynunu vurup icadını yok ederdim.

1|1
    0|0
  • brazzers jhonny sıns adam yemıyo ıcmıyo savasıyo ama savastıgı kısıler bundan rahatsız olmuyor hemde bır suru ganımet elde edıyor cok ıyı ya

1|2
    0|0
  • 40 kişilik çerisi ile sayısı belirsiz Çin ordusuna kafa tutmuş. Çin imparatorunun bacaklarını titretmiş. Yok olmaya yüz tutmuş, Çin esareti altında başı öne eğilmiş Türk ulusunu küllerinden doğuran yüce kahraman...

KÜRŞAD'ın Anısına saygıyla..

2|0
    0|0
    • Saygiyla ve onurla...

• Biz masallarla buyuyen ve o karakterleri ornek almaya calisan insanlariz, cok fazla biseyimiz yok cunku artik hersey bilgisayar devlerinin elinin altinda. Bunlar bize ozgu kalmali inanmali ve yasatmaliyiz. Elbette ki gecmisteki herseyi en dogrusuna kadar bilemeyiz.

• Kardeşim destanlar her daim bir mübalağa yüklüdür. Fakat Kürşad ve yanındaki 39. Çerisi Çin tarihinde de geçmektedir. İsminin Kürşad olma ihtimali düşüktür o konuda hemfikiriz. Cho-shan-shui tarzında bir isimle geçiyordu tam emin değilim. Her neyse bu önemli değil zaten. Eğer ki bir adamın ölümünden sonra bir millet sirilecekse nalları dikmek bir kahramanlıktır. Emrinde milyonlarca askerle bir hükümdar olabilirsin. Ama bir ulubatlı bir tarkan bir Kürşad olabilmekte marifet.

• Metehan veya Cengizhan olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Soytarı olmayacağımdan eminim.

0|0
    0|0
  • Napolyon bonapart..

0|0
    0|0
  • Osmanlı imparatorluğunda Fatih Sultan Mehmet Han olmak isterdim..

2|0
    0|0
  • Kartacalı General Hannibal olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Kimse Kanuni dememiş demek ki neymiş erkekler karı kıza çok düşkün değilmiş :)

0|0
    1|0
    • Diyen vardi sultan suleymani..

• Senin cevabını okumıcam saçmaladığından eminim. Ben sana kanuni'nin cinsel yaşamı yok demedim! Karı kız düşkünü değildir dedim. İkisi arasındaki farkı anlayabilecek kapasitede olduğunu umuyorum.

• birucanbirdekacan imparatorluğu olurdu. Tabiki imparator...

0|0
    0|0
  • kesinlikle osmanlı da olmak isterdim ve Fatih Sultan Mehmed olmak isterdim.. düşünsenize kainatın efendisi olan bir peygamber Hz. Muhammed (s. a. v.) sizin hakkınızda bir hadis söylüyor.. bundan daha büyük bir şeref olabilir mi?

0|1
    0|0
    • Seref kismi zaten takdire sayan.

• Bende can alma konusunda katiliyorum , seriat kurallarini farkli yorumlamak sanirim zaaflarimizin acizligi.

• Kanuni sultan süleyman olmak isterdim. Çünkü tek erkek çoçuk + osmanlının en güçlü döneminde ve en uzun padişah kalmış kişisi tabikide hürrem sultanı da unutmayalım :D

0|0
    0|0
    • Evet kardes katili hic olmamis ama evlat... uzun sure padisah olmak, ne bileyim siz erkekler tabi farkli dusunuyorsunuz hormon geregi ama, insan hayatini yasamiyor ya

• Herseyi zamanina gore yorumlamaya calismak sadece kaytamak bence.

• Ben bunları yapmanın yanında değilim ama o zamanlar böyle işliyordu o işler

• Prens olurdum peder öldükten sonra kral olucağım için o seçenek yanlış olmuş. Prenses yazma lüksümde yok çünkü prenses altımda olucak benimle evleniceği içinde kraliçe olucak. beyin bedava

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet

0|1
    0|0
  • Nerede yaşamış bilmiyorum ama şu herkesin bahsettiği beyaz atlı prens olmayı tercih ederdim , bayağı popüler birisi.

1|0
    0|0
  • Tarihten çok mitoloji kahramanı Zeus olmak isterdim :D geçen oturduğum büyük belediye parkına yıldırım düştüde ordan aklıma geldi :))

0|0
    0|0
  • III. Ahmet donemi LALE devri tabii ki Ahmet ;)

0|0
    0|0
    • O donemden sonra zaten isler biraz sarpa sariyor diye hatirliyorum. Devlet yonetmek zor :-)

• Nazik teklifiniz icin tesekkuler, ama Hayir. Cevaplar icin tekrar tesekkur, hayirli gunler :-)

• Espriye devam edicektim ama neyse susayım bari :) gerçekten adı üstünde NAZ sınız kimle uğraştığımın farkına vardım :D Hayırlı günler iyi akşamlar ben buralardayım genelde... Muhabbet canınız isterse yazın oke ;) bu arada son sorum okul iş? ve yaşınız son..

• Kahpe bizansin yigit guzeli :)

0|0
    0|0
  • Tartismasiz hitler olurdum yahudi birakmazdim piyasada sonuncusunu oldurene kadar katliam yapardim.

0|0
    0|0
  • Attila ve Macar ovalarında:)

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal ATATÜRK <3

0|2
    0|2
  • Kanuni Sultan Süleyman

0|0
    0|0
    • Umarim, bunu gercektn isterim cunku benim ask konu olunca cıta meselem cok yuksek. Tesekkur ederim :-)

• rica edereim ◠‿◠

• Kleopatra olurdum

0|0
    0|0
  • eski roma da gladyatör. en azından bir sebebim olurdu.

2|0
    0|0
  • FAZLA BİR SEÇENEK SUNMAMIŞSIN Kİ ZATEN, KÖLE OLMAYI SEÇECEK DEĞİLİZ YA. ERKEKLER KRAL YA DA PRENS, KIZLAR KRALİÇE VEYAHUTTAN PRENSES OLACAK :D

0|0
    0|0
  • "Güneşin battığı yerden doğduğu yere kadar heryeri fethederim!" sözünün sahibi ATTİLA olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Sultan Vahdettin Olmak İsterdim Şimdiki Bildiklerimle Kurtuluş Savaşının Seyrini Değiştirir Osmanlı'nın Yıkılmamasını Sağlardım :) :)

0|0
    0|0
  • Tek kral benim -_-

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    68

Kızlar Ne Diyor 50

• Hz. Fatima - Hz. Aişe (annelerimiz) gibi olmak isterdim! Gunahsiz ve CENNETLIK!!!

2|0
    0|0
  • Belki de çok söylenen birşey olacak fakat kesinlikle Hürrem olmak isterdim.
    Tarihi ne şekilde olursa olsun bana sevdiren şahıs. Öyle güçlü öyle intikamcıydı ki.
    Koskoca Osmanlıyı çöküşe kadar sürükleyen bir kadından bahsediyoruz.

0|0
    0|0
  • Elizabeth bathory

0|0
    0|0
    • Biraz sadistlik var galiba :-).

• Anladim tesekkur ederim :-)

• Rica ederim 😊

• krailçe olmak ısterdım (hürrem'ı ızledıkten sonra karar verdım) maşallah ımparatorlugu kral degıl kraliçe yönetiyo

0|0
    0|0
  • andalların ilk insanların rhoynarın ve yedi krallığın kraliçesi khaleesi namı diğerdaenerys targaryen (:

0|0
    0|0
  • baskasi olma kendin ol boyle cok daha guzelsin

bu soze katiliyorum yani :D:D

0|0
    0|0
  • uyuyan boğa olmak ısterdım SD:F:

0|0
    0|0
  • kralice :D

0|0
    0|0
  • Ben sultan olmak isterdim :D

0|0
    0|0
  • osmanlı dönemi padisah kızı :D

1|0
    0|0
  • İmparatoriçe :D

0|0
    0|0
  • Babil İmparatorluğunda. Kraliçe Amytis olmak isterdim..

0|0
    0|0
  • Sultan olayım bari:):)

0|0
    0|0
  • Safiye sultan.

0|0
    0|0
  • Hicbiri olmak istemezdim heralde cunku şu an bazi ozgurluklere sahibiz ne kadar cok olmasada tabiki yine suanki halimde olmak isterdim eger illa bisey olmak gerekiyorsa imparatorlukta kralice falan degil imparatorlugun ta kendisi olmak isterdim

0|0
    0|0
  • kraliçe

0|0
    0|0
  • Huma hatun olmak isterdm padişahın esi

0|0
    0|0
  • Kosem sultan.

0|0
    0|0
  • Cekilin benn kraliceyim.

0|0
    0|0
  • Kraliçe nefertiti olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle mısırın guclu olduğu zamanlaeda Mısır'da o piramitler bana hep çok gizemli geldi

1|0
    0|0
    • Dimi o tonlarca agirliktaki taslari ne zorun vardi da insanlara tasittin.

• Benim bilmedigim bir gizemide sen ortaya cikardin bak

• Konusmak cok etkili bise herseyi konusarak ogrenebiliyosun :-)

• @affedilmeyen söyle ne olmak istiyosun :D

0|0
    0|0
  • Prenses

0|0
    0|0
  • Hürrem Sultan olurdum her şey o kadının başının altından çıkıyor :D

0|0
    0|0
  • Osmanlı da Hüma Hatun olmak isterdim. İstanbul'un Fatih'ini doğuran soylu kadın...

0|0
    0|0
  • Zeusun kızı Menelaosn karısı Turuvalı Helen

0|0
    0|0
  • saray olurdum

0|0
    0|0
    • hiç yok olmazdım sonsuza dek ihtiişamımı korur yıllarca herkesin hayranlıkla baktığı olurdum değerimi asla yitirmezdim bakarsın 7 harikaya 8inci olmuşum:D

• asla değerini yitirmemek herkesin diline destan olmak 7 cihandan görülmeye gelmek herkesin fotoğraf çektirmek istenen olmak ve hiç yok olmamak hoş geldi çünkü

• Guzel begendim :-)

• Athena olurdum :)

0|0
    0|0
  • ne kraliçe ne rprenses olmak isterim. kralın metresi olabilirim. daha asi daha seksi afgdafad1qffg

0|0
    0|0
  • Fatihin Fedaisi Olmak istedim :) Savulunnnn

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    20
Yükleniyor...