Düşünün çekilişe katılıp 1 aylık yurtdışına çıkma hakkı kazandınız hangi ülkeyi seçerdiniz? ?

arkadaşlar çekiliş sonucu kazandığınız bu hakkı hangi ülkede değerlendirmek isterdiniz ve sebebi size göre nedir?

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben Japonya isterim. Çok seviyorum nedense animelerden dolayı. Sadece kendini garip şekillere sokmaları hoşuma gitmiyor.40 yanşındakilerin düştüğü hale bak yaa. Ama oraya gitsem ilk gün yemek denerim ve beğenmem sonra bir ay boyunca aç kalır ülkemi hayal ederim.
    Evet kesinlikle en güzel mutafak urfa nın ^^ ayrıca Türkiye'yi gezmeden başka ülkeye gidilmez. Tarihi güzellikleri onları da yıkılmadan önce gezmek lazım

0|0
    0|0
  • Arnavutluk çünkü sevgilim orda

0|0
    0|0
  • Scandinavya ulkelerinden biri olabilir

0|0
    0|1
  • İtalya Toskana ya gitmek isterim

0|0
    0|0
  • Tayland

0|0
    0|0
  • Çin..

0|0
    0|0
  • güney kore
    hem kültürleri hem müzik konserleri beni cezbediyor :D

0|0
    0|0
  • Güney kore

0|0
    0|0
    • Ya yemekleri güzel , gezilcek yerleri cok bütün cafeler magazalar özenle design edilmis ayrica cogu cok bakimli tam benlik :) sevgilini alip gitceksin en iyisi ciftler icin gezilecek cok yer var

• iyii o zaman inş gidersinizz :)

• afrika :P

0|0
    0|0
    • ben en çok kanada istiyorumm ispanyaya gittim ama afrikada o kötü durumdaki insanlara gidip yardım etmeyide çok istiyorum sevdiğimden değil

• japonya tarih, kültür, doğa, tarihi eser, deniz, yemek herşey var

0|0
    0|0
    • yemek mi? ? :/

• :D değişik maymun beyni seviyom ben :D :D

• Kesinlikle japonları severim. Hem yemekleri böcek olmadığı sürece çok sağlıklı

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...