Aksaraylı bir erkek ile denizlili bir kız?

Dostlar sizce aksaraylı bir erkek ile denizlili bir kız iyi gecinebilir mi? Aileler arasında problemler cıkar mı? Adetler olsun kültür olsun. Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

Güncellemeler:
nerdesiniz hicmi bilginiz yok bu konu hakknda :)

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• olur yav neden olmasin =)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatımda gördüğüm en saçma sorulardan biri kusura bakma. Hiçbir sorun olmaz rahat rahat evlenin adet madet sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • Ya ben duydum bazı memlekerlerde kız taraf yapıyormus nisanı mesela. Biz de erkek taraf yapıyor. O yüzden sormak istedim

• :)) olmz olmz merak etme

• eminmsiin :D

• Aksarayi bilmem ama 4 yıl Denizli'de durdum sizinkiler nedip ba der onlar da ne dedin der öyle geçinip giderler genelde denizliler iç guvey alırlar sende mi öyle yapacaksın 😉😉

0|0
    0|0
    • Demek ki sen köylerine gitmişsin cünkü merkezinde vs cok kültürlü bilgili konusması düzgün insanlar var. :) Bidahakine daha güzel yerlerine gitmeni tavsiye ederim, ki denizlinin heryerine kurban. Yurdum insanı hepsi cok dogal ve saf temiz kalpliler. Keske SIMDI de herkes onlar gibi olsa.

• ic guvey ne alaka :)

• Ne bileyim aklıma geldi sorayım dedim ☺

• valla gönül işi bu değişir

0|0
    0|0
  • Ya neyle besleniyonuz vallaha söyle bizde ona göre elimizi ayağımızı çekelim :D

0|0
    0|0
    • Derken neden bahsediyosun haha :D

• aynen gururlu ben benim diyor :D

• Yani yani :D

• Neden olmasın sonucta ayreı gezegenler degil

0|0
    0|0
    • ama ayrı memleket :)

• Git tanış demedim bir şekilde baglantınız vardır o şekilde tanımaya çalış konuş dertleş sevdigi sevmedigi şeyleri hayata bakış açısını ögren az çok kişiligini anlamaya bak ki sana uyup uymayacagını bil

• Gelir tanısırsa eger, bitürlü tanımaya calısırm ama önce tanısması konusması gerekiyor iste hayırlısı bakalm tesekkürler

• Imkansiz bisey marslilarla anlasmanbile. daha kolay olurdu

0|1
    0|0
    • nedenki

• iyi peki bakalm ozaman tskler :)

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...