Resimde yeteneksiz bir kişi iç mimar olabilir mi?

Resim çizmek vs'de çok yeteneksizim. Çöp adam çizemiyorum derler ya o hesap. Ama zevk alabileceğim tek meslek iç mimarlık.. Ve istiyorumda. Sizin fikirlerini z ne bu konu da?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• artık autocad falan var, mühendisliklerde de teknik çizim dersi milletin korkulu rüyasıydı ama bilgisayarla süper oluyor.

0|0
    0|0
  • Üniversiteyi bunun için okuyorsun zaten.Belki digerlerinden fazla çabalaman gerekecek ama keyifle yapacagın bir meslegin olacak

0|0
    0|0
  • Resim farklı çizim farklıdır.İç Mimar çizim yapar.Ayrıca günümüzde çizimler bilgisayar programları ile yapılıyor.Hayel gücünüz geniş ise olabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • teknik resim dediğin olay yetenek istemiyor. ben bile beceriyorsam herkes becerir. seviyorsan zaten zorlansanda bir şekilde yaparsın. bence yaz gitsin.

0|0
    0|0
  • seve seve öğretiyorlarmış okulda.

0|0
    0|0
  • İç mimarlık bölümüne girmek için özel yetenek sınavını geçmen gerekiyor. Sınavda mekan, perspektif olayına dikkat ediyorlar. Çizim yapamıyorsan yetenek sınavını geçmen imkansız.

Haa sadece puanla alan üniversiteler varsa hiç kaçırma.

0|0
    0|0
  • Hedefinin iç mimarlık olması çok güzel. Umarım kazanırsın. Öğrenirsin ve başarırsın diye düşünüyorum. Yeterki iste.

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • yalan mı soyliyim gerçek mi sen karar ver ?

0|0
    0|0
    • çok uğraşsam bile zor yani:(

• dger meslekler skıcı geliyor. yani isteyerek okumadıktan snra 4 senem boş boşuna gder..

• benim hayat felsefem "ya hero ya mero" sende dene istersen.. sevdiğin mesleğin peşinden git olursa olur olmazsa yapıcak bişey yok..

• şimdi bu çizimleri bilgisayardan mı çiziyorlar yoksa el ile mi

0|0
    0|0
  • bilgisayarda çizeceğin için problem yok =) birazda zevkli olman gerekir =)

0|0
    0|0
  • olmaz sabri gibi bişi çıkar ortaya mimarlık piyasasınn sabrisi olursun :))

0|0
    0|0
  • Çok zor hani harikalar yapamican çizim önemli mimarlık sonuçta ..

0|0
    0|0
    • çok uğraşsam bile zor yani

• Resim eğitimi almayı denedinmi kurslar vardır hiç yeteneği olmayan kişiler bile düzgn çizebilio bi dene düzeltirsn eğitim şart yetenek yoksa ..

• Çizim Yapmak Çok Sıkıcı Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !
    Her Gün Çiziyorum Hep Hesaplama SADASDAD :D
    Boşver Ben İyi Değilim

0|0
    0|0
    • Resimde yeteneksiz bir kişi iç mimar olabilir mi? sınavdaki çizim el ile mi bilgisayar ile mi?

• İkiside Var :/ Autocad Veya Solid Var İkisinide Yapamıyom El Çizimi Daha Yatkın :D

• şimdi bir universitenin sınavında ben sadece bilgisayar cizimi yaparsam olur mu

Kızlar Ne Diyor 4

• Çöp adam bile çizemiyorsan bölümün ağırlığının altında da ezilebilirsin. Normal üniverste yaşamı yaşayabilceğin bölüm değildir mimarlık bölümleri. İt gibi çalışıp it gibi yaratıp it gibi de gece gündüz çalışman lazım. Bazen öyle zamanlar gelecek ki okulun bitmeyeceğini zannedeceksin. Bazen öyle günler olacak ki dayak yemiş gibi olacaksın. İçtiğin kahve ve redbul un kokusunu tüm bedeninde hissedeceksin. Haftada 3 gün uykuyu gözden çıkaracaksın en az. Üstelik herşeyi normal seyrinde yapmana rağmen. Arkadaşlarının suratını unutacaksın belki. Hırslı abidik insanlar olacak çevrende projene taş koymak isteyen. Hocalara alışırsın ama 10 gün gece gündüz uğraşıp binbir şeyle mücadele edip tam oldu dediğin an gözünden birşey kaçacak azarı yiyeceksin bir hoca topluluğundan ama gene de defterine not almaya devam ediceksin duygusala bağlamayıp. O bağırtının arasından nasihat çekeceksin kendine. Sonuç olarak karakterim kaldırır herşeye değer diyorsan gel.

0|0
    0|0
  • Sınavlara girdiğin zaman senden resim çizmeni isteyecekler... Zorlanırsın.

0|0
    0|0
    • evet bazılarıda direkt puan lazım diyorlar..

• Onu bilmiyordum ama kurslara falan gitmeyi dene yine de sonuçta çizime ihtiyacın olacak. :) İyi şanslar.

• sağol:/ dershaneyi bırakp bu kursa yönlmek istyrm:/

• olursun da öyle olursun işte.

0|0
    0|0
  • Olursun. Okullar bunun için var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...