Konuşamıyorum ben Melek, seni de mi susturdular?

link

link

Yaşadıklarına üzülmekten ölümüne üzülemedim henüz Melek. 8 sene senin neler yaşadığını gören duyan olmadı mı acaba? Bu kadar mı ahlaksızız biz? Bu kadar mı duyarsızız? Söz bitti.

0|0
16|10

En İyi Erkek Görüşü

• sözün bittiği yer, meydanda vinçe asacaksın bunlar köy köy mahalle mahalle dolaştıracaksın, aleme şerfsiz oç ibret olsun diye sallandıracaksın, bak bakim bide savunmasız bi bayana böyle bişi yaparlarmı, ölüm bile az gelir bunlara vazggeçtim, bunların derilerini jiletle keseceksin, sonra üstlerine kolonya dökeceksin bol bol hemde, sonra üstlerine tuz döküp tekrar kolonya dökeceksin, ayak tabanlarını jiletle parçalayıp, bi sokağa cam kırıkları dolduracaksın, cam kırıkları arasında tuz olacak vede kolonya dökmülmüş olacak, it gibi köpek gibi vahşice hunkarca yürüteceksin bunlar gibi yaratıklarıki kimse bida kadına el kaldırmaya cesaret edemesin...!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ya boyle haberlerı okuyunca kötü oluyorum..

allah rahmet eylesın ne dıyım:(

0|0
    0|0
  • evet geçen gün okumuştum bunu.gerçekten üzüldüm.insanlıktan nasibini almamış mahlukların sonu tükenmiyo malesef.kadın kadar kutsal bi varlığa bunu yapabiliyolar.kadınlar da var bunların içinde tabi.hiç bi söz bu aşağılıklığı anlatmaya yetmiyo.bu konuda yine kadınlara çok iş düşüyo.çünkü eğitim ailede başlıyo ve çocuğu eğiten yine anne oluyo.insan sevgisini aşılayamak gerekiyo.

0|0
    0|0
  • doğuda böyle şeyler çok normal.sen orada kaynana'ya 2 çift laf söyle kocan seni tuvalete kilitleyip döver.aynı şekilde çocuklarınada yapar.doğu halkı çok cahil..

0|0
    0|0
  • ah benim güzel ülkem nedir bu başındaki cahilliye bulutları.

0|0
    0|0
  • şerefsizlerrrrr =//

0|0
    0|0
  • okuyamadım..tamamını..üzücü..

0|0
    0|0
  • engizisyon mahkemesine havale edilseler bile az

0|0
    0|0
  • doğu halkı cahil değil , cahildir ki doğuyu bu hale getirenlerdir

0|0
    2|0
  • bazen bu ulkeye seriatin gelmesini bile ister oldum

2|0
    1|0
    • şeriat ne alaka?

• ceza yontemlerine hayranim.. o aileye buyuk bir zevkle uygulardim

Kızlar Ne Diyor 16

• link

Daha birkaç gün önce nasıl insanlar olduklarını neyin vicdanını taşıdıklarını sordum. Melek yaşadığı işkencelerin ardından MELEK oldu. Bu haber bu kadar göze sokulmuşken öğrenilmişken yapanların, sebep olanların cezasız kalmaması gerekir. Çalıştığım yerden dolayı nelere şahit oldum ben böyle :/

0|0
    0|0
  • Diyecek hiçbir şey yok. Kimse etliye sütlüye karışmak istemediği için gencecik bi kızın hayatı bitti.

0|0
    0|0
  • Hayat acımasızlığını bir kez daha tüm çıplaklığıyla gözler önüne serdi.Diyecek söz yok.Allah rahmet eylesin:(

0|0
    0|0
  • cok kötü oldum bunu yapanlar insan olamaz ya bu nasıl bir vicdann bunlarda kalp yerine taşmı var :(

0|0
    0|0
  • o aileyi idam etmesseler adalet yok bu dünyada!

0|1
    0|0
  • Her boku bilen devlet nerede?

Halk olarak birbirimize sahip çıkamadıktan sonra bu ve bunların nicelerini göreceğiz. Yapcak bişey yok. Bilinçlenemiyoruz.

0|1
    0|0
  • Adı gibi...öldü diyemem ki..

Ailesine kızayım mı acıyayım mı bilemedim.

0|0
    0|0
  • okumadım,okuyamam...ben yapmadım ona bunları ama utanç verici bakamam..okuyunca ölüm haberini durdum...üzüldüm,cenneti bulmuştur dedim şimdi..ama dilerim ona bunu yaşatanlar cehennemi bu dünyada yaşamaya başlasınlar..ne önemi var ki di mi..o öldü...

0|0
    0|0
  • namus deyip kızı geri kocasına yollamışlar..hayranım türkiyenin namus anlayışına...direk idam ederim bunları..yok idam olmaz..işkence etmeliyiz önce..

0|0
    0|0
  • halk olarak 3 maymunu oynuyoruz.hissizleştik vicdan diye birşey kalmadı.insani değerlerimizi yitirdik.

0|0
    0|0
  • neresinden tutacaksın?lime lime parçalanmış her yeri,parçalıyor da bizi.ama o kadar.içte patlayan küfürler.

0|0
    0|0
  • yazık yaa.. Şöyle haberler duydukça seri katil olasım geliyo.

0|0
    0|0
  • bunlar sadece gorunenler :(

0|1
    0|0
  • Gözlerim doldu detayını yarıda kestim :((

0|1
    0|0
  • bu kadar duyarsızız

0|0
    0|0
  • Hepsini okumaya gücüm yetmedi