En son okuduğunuz kitaptan hoşunuza giden bir söz?

romantik olmazsa sevinirim böyle enteresan bu ne demek ya ya diyeceğimiz sözler bekliyorum

Güncellemeler:
bu da benden:
DOSTLARINIZ SİZ CADDENİN KARŞISINDA YANARKEN YANINIZA GELİP ÜZERİNİZE İŞEMEKTEN ACİZ İNSANLARDIR...

Dublörün dilemması
Not kitap adınıda verirseniz iyi olur

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• "Evet, her şey insanın elindedir. Fakat, insan korkaklığı yüzünden çok şey kaybedebilir. Gerçek bu. insanların en çok korktuğu şey yeni bir adım atmak, yeni bir söz söylemek... Fakat çok konuşuyorum. Böylelikle de bir şey yapamıyorum. Belki de bir şey yapamadığım için çok konuşuyorum. Bunu da, geçen ay günlerce mağaramda yatıp saçma sapan düşünürken öğrendim. Şimdi oraya neden gidiyorum? Bunu yapabilecek miyim? Ciddi mi bu? Hiç de ciddi değil. Kendimi eğlendirmek için bir hayal, evet, belki de bir oyuncak arıyorum."

Fyodor DOSTOYEVSKİ - Suç ve Ceza

0|0
    0|0
    • suç ve ceza kitabını okurken bu söze hiç takılmamıştımş. Şimdi ayeıca okuyunca daha bir ağır başlı ve anlamlı geldi. Paylaşım için çok sağol kardeş

• Benim bu ikinci okuyuşum eseri. İlk okuduğumda tahminen lise bir falandım. O zamanlar bana da anlamlı gelmemişti ama şimdi yeniden okuyunca bambaşka bir dünya gözümün önünde canlandı. Alıntıladığım onlarca kısım var, bu da onlardan birisi. Sosyal medyada kapak olarak yazılıydı, oradan çabuk erişim sağladığım için bunu attım. Yoksa çok daha iyileri mevcut kitapta. Tekrar okumanızı tavsiye ederim :)

• eyvallah kardeş aynen öyle körü körüne okumayacaksın sayfaları her satıra ayrı bir konu gibi bakıcan
      o zaman bak daha ne kadar farklı hikayeler çıkıyor bir kitaptan

Kızlar Ne Diyor 2

• -Birinin seni düşündüğü yer, geri döneceğin yerdir...
    -. Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın.
    Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın...
    Bu ikisi daha çooook var da aslında

0|0
    0|0
  • Erindim valla yazmaya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen kaşındın

Symptom complexes that occur in patients with cancer and that cannot be readily explained by local or distant spread of the tumor or by the elaboration of hormones indigenous to the tissue of origin of the tumor are referred to as paraneoplastic syndromes.
    (Robbins)

0|0
    0|0
    • Hocam gece gece translate açtırma bize ya :D
      keşke türkçe yazsaydın

• Adımlarımı kendi çöplüğünde pusuya düşürülmüş bir kişi tedirginliğiyle atıyordum. Rüzgarın azametli kollarında daha güçlü ve her güçlü gibi daha acımasız olmuştu soğuk. Geçtiği sokakların ardında bıraktığı yıkımın kibriyle kol geziyordu kar kokusu. Sokak içlerine sızan dondurucu soğuk, elmacık kemiklerimi kavuruyordu sanki...

0|0
    0|0
  • Turan Dursun'un kitaplarını okuyorum, yazarsam taşa tutarlar :)

0|1
    0|0
  • sebebini sen söyle ben ama ben bileyim de olmaz gelmez şimdi onlar

0|0
    0|0
    • AMAN TANRIM DEDİM... Bayağı zorlayan bir söz

• kitabı arkadaşıma verdim bakıp yazmam lazım anca unuutuum nasıl olduğunu

• filikanın arkasından yamyamlar gelmek üzereydi... bu da Robinson Crousoe kitabından çok severim bu sözü çok şehvetli bir söz

Yükleniyor...