Sı̇zı̇ bi̇rşeyler yapmaya bi̇rşeyler üzeri̇nde düşündürmeye i̇ten fi̇lm müzi̇k ki̇tapları merak edi̇yorum?

lütfen neye ittiğini de yazarsanız sevinirim mesela bir arkaşım birgün bir kitap okudu ve adam hayatını değiştirdi bu kadar büyük olmasına gerek yok basit şeylerde olur

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• 1980'lerde bir TV serisi çıkmıştı. Carl Sagan'ın Cosmos'u. Hatta dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de (TRT) de yayınlanmıştı. Türkçesini bulamamıştım İngilizce izledim. Harikaydı. O günden sonra sürekli yeni bir şey araştırıyorum, yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Yaşıtlarım kiraz mevsimi, med cezir konuşurken ben aydaki sismolojiden tut da sera gazlarına kadar her şeyden konuşabiliyorum. Haliyle bir şey anlamadıkları için bön bön bakıyorlar ben konuşurken. Ben onların muhabbetlerinden sıkılıyorum, onların benim ne söylediğim hakkında en ufak bir fikirleri yok bu durumda onlara bir şeyler anlatmak da sıkıcı bir hal alıyor. Klasik öğretmen, öğrenci rolleri. Halbuki bir şeyler bilseler, tartışabilsek, bilgi paylaşımı yapabilsek en azından sınıf ortamımız daha mükemmel olurdu. Şimdilerde yenisi var bu programın National'da. O tür belgeseller insana çok şey katıyor. İzlemediysen eğer izlemeni ve araştırmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • tebrikler bu tarz kızlar demeyeceğim insanlar az azaldık kosmoz iyidir izledim tüm seriyi mytbusters hastasıydm ben

• aynen hayatımın her döneminde bir betam vardı asla süs hayvanı olarak beslemdim sahibini tanıyan balık elimle işaeret öğrettiğim balık benim aptalığım yüzünden felç olup hayata tutunup yaşayan balık intahar etmek isteyenin başında nöbet beklediğim halde beni atlatabilen balık senin dedğin gibi tek eksiğim karalılığım aynı biz

• sade kendi kuralarıyla yaşayan bir hayvan

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...