Kapat

Mor ve ötesi hakkındaki düsünceleriniz neler?

yaptığı müzik hakkında ne düsünüyorsunuz_? sizce hayran kitlesi neden bu kadar az ülkemizde?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Yaptiklari isi hakki ile yapiyorlar bence. Ulkemiz gencleri arsiz bela ile kol bacak bicerken fark edemiyor olabilirler

0|2
    0|0
    • Valla hacı araf ile kara kutu şarkıları efsanedir ama diğerleri sarmıyor pek..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Kaliteli şarkı yapıyorlar yapınca..

0|1
    0|0
  • ben çok seviyorum ve dinliyorum boş ver iyi müzik her zaman dinlenmiyor iyi olan hiçbir şeye fazla istek ve ilgi yok bu ülke de maalesef

0|0
    0|0
    • Müzik evrenseldir lafına katılmıyorsun o zaman?

• herkes her şeyi beğenmek zorunda değil benim dinlediğimi sen dinlemek zorun da değilsin müzik tabi ki de evrenseldir. ama pekte bilinmiyor ben onu demek istedim tanınsalar onları beğenip dinleyecek olan bir sürü insan olduğunu düşünüyorum.

• diger ülkelerde daha cok biliniyor mor ve ötesi ama beni üzüyor bu kadar kaliteli müzik yapan insanlara gereken saygının gösterilmemesi

• Eskidi yaa..

0|0
    0|0
  • Ultraviyole ışınlar içerisinde olmasina rağmen pek zararlı değillerdir. Kadjjsdjkanskan

0|0
    0|0
  • Harun tekin in sesine bayılırım... ve ayrıca türkçesi çok düzgün diksiyonu da...
    söylediği her harf netçe anlaşılıyor... bu en sevdiğim yanı...

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Çünkü soyunmuyorlar. Tahrik edici şekilde klipler çekmiyolar. Yaptıkları müzik kaliteli çokta severek dinlerim.

0|0
    0|0
    • Şarkı sözlerini anlamsız buluyorum bazen. Sen de öyle düsünüyor musun

• O kişinin algısına göre değişir ben sezen aksunun bazı şarkılarında bazı sözleri anlamsız bulabiliyorum mesela şu an aklıma gelmiyo ama

• hayır mesela şirket mirket anlamam, anlasam da anlamam diyor adam :D

• Türkçe rock müzik 2008'den itibaren bitti. Kaliteli albüm çıkmıyor artık.

0|0
    0|0
    • Kara kutu nun olduğu albüm gayet basarılı hatta son albümleri de tarz degistirmelerine ragmen iyi durumda bence

• Müzik seköründe albüm satışları artık bittiği için kaliteli albümler yapılmıyor. Nasılsa satmıyor diyerek.

• öyle diyorsun da sanatcılar albümden degil zaten konserlerden para kazanıyorlar. Öyle olsa konserlerine de kimse gelmez belli bir süreden sonra

Yükleniyor...