Müziğe hastayım. Müzik dinlemeyi çok seviyorum. Peki sizler müziği seviyor musunuz, müzik dinlerken neler yaparsınız?

Müzik herşeyim diyebilirim. Müzik dinlediğimde mutlu oluyorum. Ve müzik dinlerken sık sık hayal kurarım. Peki sizler müziği seviyor musunuz veya müzik dinlerken neler yaparsınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Müziği sadece dinlemek değil müziği yaşayabiliyorsan gerçek bir dinleyicisindir. Malesef bu tarz dinleyiciler ülkemizde çok az.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayal kurarim genelde ayakta gezinirim rock metal muzikleri ayakta dinlerim bir havaya girerim jazz ve classic leri dinlerken yatarim yataga zihnimi bosaltirim bach dinlerken kendimi kaybederim tchaikovsky nin "swan lake" inde oyle bir moda girerim ki."when harry met sally" nin meshur sahnesini bilirmisin :)

0|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=fFOdoYEqIbI

Hissedebiliyorsan tamamdır.

0|0
    0|0
  • Sum 41:fatlip
    Lit:my own whorst ennemy butarz popunk muzikdinlerken road trip yapmak isterm

0|0
    0|0
  • Tabi ki seviyorum <3

Güzel Sanatlar Lisesi nde müzik okuyorum

Bağlama, piyano, gitar ve blok flüt çalıyorum...

0|0
    0|0
  • Müziği severim, genelde spor yaparken, oyun oynarken ve düşüncelere dalmak için dinlerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevilmez mi kız ads

0|0
    0|0
  • severim :D bazen müzik dinlerken iş yaparım bazen dans ederim bazen hiç birşey yapmadan yatarım :D

0|0
    0|0
  • Müzik sevilmez mi bacım...

0|0
    0|0
  • Müzik sevilmezmi hiç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...