İncir Reçeli 2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben gittim ve çok beğendim. İzlemeyenlere tavsiye ederim. İzleyenler ne düşünüyor? Ve en çok hangi sahneyi beğendiniz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben en çok karşıdaki ablanın yaptığı incir reçelini beğenirim o da yoksa yenigün'ün incir reçeli de fena değildir.

0|0
    1|0
    • Ya hahahhaa

• @Sametiedi gözun, gönlün canlansin espiriye bak :D

• sen o zaman reçel görmemişsin hayatım bir gün gel de yedireyim beğenmezsen kavanozu kafama çarp zaten ben o kavanozu havada yutarım içinde incir reçeli var boşa gitmesin :DDDD

Erkekler Ne Diyor 11

• ben hiç beğenmedim :(

ilk filmin basit bir taklidi gibi duruyor. helede ki o mektupları okuduğu sahne :( çok iğrençti kız arkadaşımın ısrarı olmasa yarısında çıkacaktım.

kızın ümitsizce adama aşık olması onu tekrar hayata döndürme çabaları bence izlenmesinin tek sebebi ilk filmin olay yaratmış olmasıydı.

0|0
    0|0
  • Sinemaya gitmek huyum değil internete düşsün izlerim emek hırsızlığını çok severim.

0|0
    0|0
  • @stajyer35 ısmarlarsan giderm knka :D

0|0
    0|0
  • yalaka filmi

0|0
    0|0
    • Ne alaka

• tabi siz begenirsiniz adam kızı birinci filmde bardan topluyodu kız sevişmek yok ama die bagırıyodu nerdeyse nikahına alcaktı halil sezai ulan kız barda kimle yattıgını hatırlamıyo ondan sevgili olurmu bırak evlenmeyi bide orda senaristlikmi ne yapıyo ya hani yazdıkları kabul görmüyo falan nasıl kazanıyo peki tutmassan bu işte para yok yıllarca radyo tv okudum ne yapıyo part time manavcııkmı*

• Evet sen böyle diyince mantıklı ama bilmiyorum yine

• ilki kadar guzelmiydi.

0|0
    0|0
  • Sinema' da babaneler ağlar ! =D

0|0
    0|0
  • Halil sezaiyi sevmiyorum diye gitmedim ama herkes çok beğenmiş gitsem mi

0|0
    0|0
    • Tavsiye ederim yani eğer seviyorsan film izlemeyi

• Film izlemeyi severim peki gitmeye çalışacağım

• süper bir film çok hoşuma gitti sen izledin mi @gokhan389

bugun sana rekor kırdırcam kanka :):)

0|0
    0|0
  • İlkinde sevgilim vardi. İkincisinde sevgilim yok. Eski sevgilimi hatrlatcak diye gitmiorm :)

1|0
    0|0
  • Fazka kasvetliydi, pek begenmedim..

0|0
    0|0
  • izlemedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• C. tesi gitmeyi düsünüyorum güzel yani tavsiye ediyorsun ha hmmmm

0|0
    0|0