George Carlin'in Din Palavradır gösterisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçeklik payı var mı?

http://www.youtube.com/watch?v=FX8blRVY-GE

Dünyadaki en beğendiğim mizah ustalarından biri. Cem Yılmaz'dan bir hayli farklıdır :)) Gösteri 10 dakika ama sıkılmadan izleyebileceğinizi düşündüm, çünkü ilgi çekici.

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• George carlin harika bir adamdır hayatta olmasını isterdim... ama keşke paylaşmasaydın bunu bir çok kişiye ağır gelebilir :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bilmiyorum açıkçası söylediği birkaç cümle bana da mantıklı geldi ama inanan insanlara yapılmış bir saygısızlık var burada

1|0
    0|0
    • Dili biraz ağır haklısın. Ama çoğunluğu Hristiyan olan bir topluma sunulmuş gösteri. Eleştiri de genelde Hristiyanlık üzerinden. Salona dikkat ettiysen gülmekten yıkılıyorlar.

• salona gelenlerin cogu zaten adamın nasıl bir mizah anlayışına ya da ideolojiye sahip olduğunu biliyor o yüzden o seyircilerin %99 o adamla aynı fikirde esprilere kahkahayla katılmaları normal. varsayalım din yok allah yok bunlar toplumsal ahlak kurallarını da yıkmışlar. o kadar kişiye konuşma yapıyor olsam o küfürleri kullanmam. bilgili bilgeç görünmek adına umursamaz tavırlarıyla küfürleriyle dikkat çeken bir adam benim için doğruları ne kadar dile getirirse getirsin ukala bir adam sıfatından öte değildir. beyefendinin kendine saygısı yok galiba ama görüşleriyle ilgili bir sorunum yok saygı duyarım

• Küfürü hayatın bir parçası olarak görüyorum ben. Sonuçta gösteride bir resmiyet yok, her mizahçı küfürü kullanır, karikatürler, stand-up gösterileri ya da komik hikayeler gibi. Ama ben de senin düşüncene saygı duyarım tabi.

• bu adam buyuk efsaneydi yaa acaip bir adamdi :-) joe peshi bless you :-):-)

1|0
    0|0
  • din adami anlatan degil yaşayandin bu yüzde gerceklik payi yok..!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...