25 yaşına girmek üzereyim, ama uzun süredir zevkle "çılgın bediş" dizisi izliyorum? Gerisi detayda lütfen üşenmeden okuyun çok önemli benim için)?

bir süredir hergün düzenli olarak çılgın bediş dizisinden birkaç bölüm izliyorum.. bağımlısı oldum... ama şimdi düşündüm ki bu dizi beni her ne kadar lise yıllarıma götürse de nostalji olsa da bir faydası olmayacağını aksine boşa vakit kaybı olarak zararda olduğumu hissetmeye başladım ve kendime yakıştıramamaya başladım. Evet eğlenceli ve komik bir dizi ama izleyiciyi güldürmek dışında hiçbirşey katmadığı da kesin.
bilmiyorum içimde bu konuda vicdan azabı var..
Lütfen bana kendi kafana göre takıl istediğini yap kimse sana karışamaz türü klasik laflar söylemeyin.. gerçek düşüncelerinizi merak ediyorum. sizce çılgın bediş izleyerek vakit mi kaybediyorum. bu diziyi izlediğimden beri hareketlerimde çocuksuluk sezmeye başladım. birilerine bu diziyi şu an severek izlediğimi söylesem hakkımda ne düşünür? kendi zevkimden utanmaya başladım?

Güncellemeler:
izleye izleye 40. bölüme kadar geldim... dizi zaten 75 bölümmüş
belki de fazla zaman kaybı olmasın diye günde birkaç bölümü ardarda izleyip diziyi komple bitirme isteğinden dolayı da olabilir kendimi kötü hissedişim... çünkü bedişi bitiricem diye günlük işlerimi yapmaz oldum çok şeyi erteliyorum... aslında her eski dizide benzer şeyi yaşıyorum. bu konuda nasıl frenlerim kendimi? bölüm sayısı çok oldukça bu baskı artıyor bende..

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Normal Şartlar Altında zevklerin tartışılmaması Lazım ama tartışılıyor işte. Neyse bence de izlenmemizi gereken bir film daha doğrusu daha farklı vs faydalı programlar izlemen seni daha fazla geliştirir. Beden dili eğitimi seminerlerini izleyebilirsiniz mesela

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sen mutluysan gerisi önemli değil. bende şimdiye kadar 16 tane yabancı dizi bitirdim ve bundan dolayı üzgün falan değilim. aksine, mutluyum. içindeki vicdan azabı gereksiz bence... senin vicdan azabın başka şeylerden dolayı olabilir, bedişe suç atma :D

1|0
    0|0
  • Bu tarz dizi izlemek yerine yöreleri tanıtan programlar , başka ülleri gösteren belgeller, yemek programları vs izlemke daha faydalı olur

1|0
    0|0
  • en son ne zaman izledim hatırlamıyorum ama güzel diziydi :)

1|0
    0|0
  • Onu izleme bunu izleme boş vakit :D onda geçirdigimiz boş vakiti başka birşeye vereceksin

1|0
    0|0
  • Ne söktürmüşsün öyle

0|0
    0|0
  • Ona ayırdığın zamanı sana artı katacak şeylerle uğraşsan çok daha iyi olur.

1|0
    0|0
  • ben de samuray jek denen çizgi filmi izliyorum ne olmuş yani:DD

0|0
    0|0
  • sen sene 98 de falan kalmışsın :)

0|0
    0|0
  • Zevki sadece bedişte arayanlar

0|0
    0|0
  • yo izle nolcak sanki bos vakitlerinde bnde film felan seyrediyorum cocukken acemi cadı dye dizi vardı hep aklımda kalms nostalji olsun dye acıp izliyorum arada

1|0
    0|0
  • Çılgın bediş mi iyi bakalım :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben de 26 yaşıma gireceğim halen zevkle süt içiyorum zevk aldığın ne varsa bırakma boşlukta kalırsın sonra :))

1|0
    0|0
  • yonca ya tweet attim bakalim ne diyecek cevap verirse donucem ok

1|0
    0|0
    • ne yazdın ki merak ettim? inşallah beni şikayet etmemişsindir :)

• ne cevap verelim bu kizimiza yazip resmi cekip gonderdim. ne sikayeti ya :)

• şakasına dedim zaten :) bakalım ben de merak ettim... o disinin kaç yaş için uygun olduğunu en iyi kendisi bilir. dizide bizzat oynadığı için :) ilk ağızdan cevap almış olucaz.. heyecanlandım bakalım :)

• bende 23 yaşınadyım arada eski dizileri izlerim vakit kaybı olsada ne yapayım yapcak başka bir şeyim yok bacım olsa yapacaz ama :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...