Bir enstrüman çalıyor musunuz ne kadar zaman da öğrendiniz?

ben keman çalmaya başladım ilk yay çekmeye başladık sıkıcı ya şarkı çalmaya başlayınca seviyorsun eğlenceli oluyor diyolar ne zaman o derece çalabilirim bilmiyorum ama bir an önce öğrenelim artık

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soru gizli sorulurmu be ne kaaa asagi zekalisin

0|0
    0|0
    • sananeeeee bu mu sorun oldu şimdi

• Evet kendine guvenin bu kadar mi belkide atiyorsun yalanci

• evet atıyorum keman çalmak çooook önemli insanlar beni çok önemli biri zannetsin diye yalan attım ayrıca gizli olmasam bile bunun güvenle ne alakası var git başkasına bulaş hadi naşşşş

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende keman kursuna gideceğim yakın bir dönemde. O yüzden evet bir takım konular sıkıcı gelecektir illaki ama emin olun şu an çalınabilecek ve insanın duygularına hitap edebilecek çalgılardan birtanesi biraz sabredin efenim

0|0
    0|0
  • Piyano çalıyorum 1 senede ara ara çalışarak öğrendim. Son 3 4 senedirde profesyonel olarak çalıyorum

0|0
    0|0
  • Kemanı öğrenmen biraz daha uzun sürebilir perdeleri yok. Gitar çalıyorum, ateş başında 5 6 şarkı söyleyebilecek kıvama bir ayda geldim. 4,5 yıldır çalıyorum.

0|0
    0|0
  • Parmaklarımla okul sıralarına vuruyorum o kadar.😎

0|0
    0|0
  • yok çalmıyorm knk

0|0
    0|0
  • Bağlama , piyano, gitar ve blok flüt çalıyorum. ..
    Kısa zaman öğrendim. ..

Egzersizleri yapmalısın ki güzel bir şekilde çalabilesin...
    Egzersizden sıkılma ve düzenli olarak doğru bir biçimde yap kısa zamanda belirli bir düzeye gelirsin. ..

0|0
    0|0
  • saz 6 ayda

0|0
    0|0
  • Klarnet çalıyorum. 4 Ayda öğrendim

0|0
    0|0
  • gitar 2 ay bağlama 2 dakıka keman uğrastrdı bıraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Baglama.

0|0
    0|0
  • Piyanoya başlamıştım derslerim yarım kaldı gittiğim yerde hoca bulamadım. Kendi çabalarımla kulağımı sıcak tutmaya çalışıyorum ve gün sayıyorum. Sabredin keman sabır işidir, sabır da ardından ne güzellikler getirir bilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...