Savaş kapıda millet, 3. dünya savaşı geliyor mu?

son dakika haberlerinde suriye ve ürdün askerleri arasında çatışma çıktığı söyledi. bu sizce bir savaş başlangıcı mıdır? düşünceleriniz neler?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• amerika kaç senedir tüm dünyanın gözü önünde ırak'ı işgal ettiğinde 3. dünya savaşı başlamamış mıydı sence ?

0|1
    0|0
    • hayır o sadece bir neden olarak planlanmış saldırıydı diye düşünüyorum

• eyvallah ;) hadi sana iyi geceler ne zaman istersen tartışırız bu konukları, ama ben şimdi gidiyorum... :) malum gecenin yarısı

• sanada eyvallah kendine iyi bak :)

Kızlar Ne Diyor 3

• saddami devirdilerde nooldu amerika coktu tepelerine daha mi iyi oldu demokrasimi geldi seriat mi kalkti yoksa refah duzeyimi yukseldi bu araplarin hepsi salak

0|1
    0|0
  • suriye artik bitmek üzere esad hala direniyor , suriyenin sonuda irak ve libya gibi olacak halk karli cikacagini saniyor ama en cok zarari bence halk görecek !

0|1
    0|0
  • beni savaşla vs. uğraştırmasınlar,pasif direniş bile örgütleyemem.

shit!

0|1
    0|1
    • Yağmacılık yaparız. Savaş sırasında sanat eserlerini kaçırırız mesela, sonra güzel paraya okuturuz.

• pol,savaşta fakir mavi dönemini tekrar yaşayacağımızı bilsem yine girmem yine girmem.

• en azından eline geçerse kenarda beklet de şu pollux sevinsin

Erkekler Ne Diyor 9

• bir savaş çıksa müslümanlarım menfaatine hiç bişey yok

başımızda bir tane adam, neyi niçin yaptığını bilmiyor

şu an şunu söyleyebilirim suriye kurdistanı hayırlı olsun

bu da tayyibe kapak olsun

0|3
    0|0
  • Hiçbi halt olmaz. Kaos ortamı oluşturuluoyr şuanda. Bu işin sonundada bi ülke haritadan silinicek ancak hangi ülke orası muallak

0|0
    0|0
  • Ortadoğu kaşınıyor. Bir yerden birşeyler patlayacak ama nerden, hadi hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Yeni savaşta Çek Cumhuriyeti'ni Türkiye sınırlarında görmek istiyorum, o kadar. Yoksa savaşmam.

0|0
    0|0
  • şimdi değil de bir on yıl sonra 2023 te bir şeyler bekliyorum. Türkiye ne yapacak önemli olan o. Her tarafımızda güçlü devletler var.

0|0
    0|0
    • 2023 te ne olacak sana söyleyeyim Cumhuriyetin 100. yılında biz Cumhuriyeti sonlandırdık diyecekler...

• Ölmek varsa vatan uğruna.Onuda edebimizle yaparız.

1|0
    0|0
  • İsrail'in Büyük ortadoğu projesi gerçekleşme aşamasında artık bunlar son demleri...

0|0
    0|0
  • istedikleri bu zaten. dünyayı yeniden şekillendirmek.

0|0
    0|0
  • gelmezse ayıp olur, bu kadar fragman yapıldı film başlasın artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...