Hangi ülkelerde bulundunuz?

Gezdiginiz yerleri tavsiye edermisin?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 6 tane ulkeye gittim, zamaninda suriye gittim guzel sehirdi he su an gitsen tas ustunde tas bulamassin buyuk ihtimalle yazik oldu buram buram osmanli kokardi. bunun disinda paris amsterdam belcika ve berline gittim ama en cok begendigimi sorarsan kesinlikle Istanbul. Avrupanin bir kac ulkesine gitmeden once bende su kılişe lafi duyardim "hic bir yer istanbulu tutmuyor." Pek inanmazdim ama gidince anladim ki cidden oyle İstanbul gibi bir sehre rastlamadim daha. Ama gittiklerim arasinda amsterdami cok begendim cok temiz ve guzel bir ulke zaten ulkenin her tarafi su adamlar evleri suya sifir yapmislar hele oyle bir yer gordum ki ev sudan bir metrelik belki daha az bir kaldirimla ayriliyor sabah sabah uyku sersemi olsan adimini fazla atsan suyun icindesin ve bu sehrin icinden bir goruntu. Pariste guzeldi ozellikle geceleri oldukca guzel, paris kaldirimlarinda "kaldirimlar sairi" necip fazilin paristeki kaybolusunu anlattigi paris kaldirimlariyla suslu "kaldirimlar" adli siirini dinleyerek yurumek cok hos bir duygu neyse necip fazildan bir alinti ile bitirmek istiyorum.
    "Istanbul benim canim, vatanim da vatanim."

0|0
    0|0
    • Amsterdam cok guzel bir ulke yazmisim ama sehir olacak o kusuruma bakma :)

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...