Hic okurken ağladığınız kitaplar oldu mu?

Erkeklere bir kitabi okurken agladigimi söylediğinde güldüler. Gerçekten her erkek boyle mi düşünüyor merak ediyorum. Okurken agladiginiz kitapların isimlerini de yazarsanız sevinirim.

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben ağlamadım da hiç. ağlanaacak kitap okumadım da. ama sinemaya diziye şarkıya ağlayabilen biri kitaba da ağlayabilir sonuçta duyguyu yansıtıyor sana ne farkı var. sinemada görsel olarak yansıtır. kitapta yazıyla sen kafanda kurarsın yine ağlanır yani.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kitaptaki karakterle kendini çok mu benzeştirdin? bana da oluyor bazen ama ağlamak çok extra onu yaşamadım hiç

0|0
    0|0
    • Aslında pek sayılmaz. Yaşanmış hikayeler okurken özellikle savaş anılari huzunlenip ağlıyorum

• Sefiller. Ama harbi bu kitapta aglamayan tas yureklidir

0|0
    0|0
  • Bazi insanlar okur gecer bazilari sanki kendi yasiyormus gibi hisseder ve buyusune kapilir gider kitabin sorun yok leydim ben cok kiz tanidim kitaplarda kaybolan

0|0
    0|0
  • Deniz gezmişin hayatını anlatan bir kitabın son sayfalarında ağladıgımı bılıyorum...

0|0
    0|0
  • Kitaba ağlayanı ilk defa görüyorum. Tamam şiir okurken falan arkadan fon müziği dinlersen duygulanırsın ama kuru kuruya kitap okurken de ağlanmaz ki. Bu arada bazı filmlerde, müziklerde gözlerimin dolduğu olmuştu.

0|0
    0|0
  • Cok kitap okudugum dogrudur duygu hüzün olmuştur ama hic agladigim olmadi. belki biraz sahtelik oldugunu dusundugumden ya da farkli biseyler beklememdendir

0|0
    0|0
  • Notre Dame'ın Kamburu

VICTOR HUGO BU kıtabı okumalısın

0|0
    0|0
  • Canan Tan-Piraye

0|0
    0|0
  • ağlamadım da boğazıma bir şey oturmuştu Kürk Mantolu Madonna'yı okurken.

0|0
    0|0
  • hayır hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Aşkın gözyaşlarını olurken birbir döküldü. . . Aşk ancak böyle yaşanır böyle anlatilir. . .

0|0
    0|0
  • ben ağlamadımda yaşadıklarımı düşününce kitabı okurken gözlerim doldu.

0|0
    0|0
  • Aysel adli kitap halit ertugrulun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olmuştu adını tam hatırlayamadım bir mektup yazmıştı adam kızı seviyordu kız sevmiyordu erkek trafik kazası geçirdi cebinden mektup çıkmıştı gün ışığıma diye o mektup aglatmıştı sonra adamın hafızası gitti kız adam daha fazla acı çekmesin diye evine gidip tüm anıları toplayıp çöpe atıp adamın hayatından çıkmıştı hatırlarsam söylerim adını :))

0|0
    0|0
  • hasret canan tan

0|0
    0|0
  • Senden Önce Ben - Jojo Moyes kesinlikle okumalısın hem çok beğenirsin hemde çok ağlarsın , ellerden düşmeyen bir kitap

0|0
    0|0
  • Çalıkuşunda ağlamıştım

0|0
    0|0
  • Oldu da isimlerini pek hatırlayamam genelde Böğürtlen Kışı'nı hatırlıyorum sadece :)

0|0
    0|0
  • sonsuz nur okurken gözyaşlarımı tutamam

0|1
    0|0
Yükleniyor...