Bana güzel bir korku ya da aksiyon filmi önerir misiniz arkadaşlar?

Bana güzel bir korku yada aksiyon filmi önerirmisiniz arkadaşlar?

Özellikle korku olarak tepenin gözleri, koku kapanı, mumya evi tarzı filmler önerirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• house on haunted hill 1

house on haunted hill 2

treat or trick

hostel part 2

hostel part 3

the haunting in connecticut

şu an için aklıma bunlar geldi en sonuncusu harika bi film kesinlikle izle bence =)) ha bide see no evil vardı oda gzel sayılr =))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ya o kdr korku filmi izledm bayılırım da ama işte bu çok ii diyebileceim sdce saw var

0|0
    0|0
    • benimde şimdiye kadar izlediğim en iyisi mumya eviydi :) saw ı izledim bikaç bölümünü istemeyerek. ama beğenmedim ben. otel filmini tercih ederim ona

• beğendm anlamında:)

• hmm. beğenilmezmi o film ya. hayatımda izlediğim en iyi korkuydu o. keşke 2 si çıksaydı :)

• ben hiç izleyemem, korkudan ödüm kopuyor..ne gece yatabiliyorum ne huzurlu durabiliyorum :) kendimi aşıp izlediğim son korku filmi evdeki düşman :)

0|0
    0|0
    • :) güzelmiydi o film. severim öyle evde geçen filmleri :)

• sana mesaj atayım xper seviye +4 olması gerekliymiş :(

• tamam arkadaşım. teşekkürler

• korku filminde bir numara shutter ardi ardina korkutuyor nefes alamiyorsun

0|0
    0|0
  • Man on Fire-Denzel Washington. Hemen aklima gelen film. Final sinavimdi.. : )

0|0
    0|0
    • link atabilirmisin arkadaşım film detaylarını

• Sen de, iyi seyirler. Hayirli geceler. Izlediginde yaz yorumunu ;)

• tamam yazarım tabiki :)

• Göz -izle ama yalnız değil :) jessica alba nın oynadığı.yanlıs olmasın

0|0
    0|0
    • hmm. jessica varsa izlerim zaten.oyunculuğu çok iyi. tamam arkdaşım teşekkürler. bakacam yarın

• Rica ederim kardesim.

• içerde filmi ben hiç sevmem bu tarzı ama sen seviyorsun demek ki :D

0|0
    0|0
    • onu izledim. ama beğenmedim. aşırı kanlı bir film ve bunaltıcı. yinede teşekkürler sana arkadaşım

• Rica ederim :) Benim zevkimi sorarsan Ruhlar Bölgesi çok hoştu korkmazsın ama güzel film :)

• ben öyle ruhlu filmleride sevmiyorum ya. seri katilli cinayetli ve daha gerçekçi filmleri seviyorum. mesela bilirsin. korku bayramı, 13.cü cuma falan işte. o tarz filmlere hastayım. cevapların için tekrar teşekkür ederim

• Teksas katliamı.

0|0
    0|0
  • bilsem ben izlerim

0|0
    0|0
    • :) mumya evini izle. bende taktım bu filme ama. okadar etkisinde kalmışım ya napayım :)

Erkekler Ne Diyor 1

• I saw the devil

takers

the man from nowhere

16 blocks

0|0
    0|0
Yükleniyor...