Sizin en çok sevdiğiniz film hangisi?

Evet arkadaşlar, en sevdiğiniz film hangisi? Hem onu hem de konusunu anlatabilir misiniz? Benim en sevdiğim film Yüzüklerin Efendisi üçlemesi, konusu ise zamanında sırra kadem basmış olan yüzüğün bulunması, Sauron'un ise, gerçi Hobbit'in son filminde görebilirsiniz bunu, Dol Guldur'dan kaçıp Mordor'a tekrardan gelerek Barad-dur kulesini tekrardan inşa etmesi ve tekrardan orkların sayısının artmasıyla birlikte patlak veren büyük savaşlar, Sauron'un yüzük arayışı ve neticesinde alınan kararla yüzüğü yok etme macerası...

0|0
41

En İyi Erkek Görüşü

• middle erth ayrı bir dünya 3. film çıkarken silmarionun kitabını ve hobiti orjinal okuyacam (inigilzce inş) ve yeni oyunu oynayacam =)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Titanic... yıllardır hiç değişmedi. Rose ve Jack'i canlandıran oyuncuların başarısı ve uyumu da bunda çok etkili.

-Do you trust me?
    -I trust you.
    -then open your eyes...

0|1
    0|0
  • 3 idiots eğitim sistemindeki yanlislari anlatan bir film kahkaha atarken bir anda kendimi ağlarken bulduğum gayet kaliteli bir film

0|1
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi başka bir dünya ya birde Harry Potter

0|2
    0|0
    • Bir de ben bu dünyaya baya bir aşinayım, Silmarillion'dan tut Yüzüklerin Efendisi'ne kadar, binlerce yıllık tarihin çoğu şeyini bilirim. Harry Potter da öyle ancak kitaplarını okumadım.

• Ben o kadar değilim ya filmlerini biliyorum sadece

• İnan çok seversin. Mesela ben özellikle Silmarillion'u çok sevdim. Kitaplarını falan okuyunca filmi acayip kısa geldi, halbuki serinin süresi nereden baksan 12 saat falan. Kitabı zaten bin küsur sayfa,1 ayda okudum. Ansiklopedi gibi kitaptı. Ve müthiş bir dünya, filmin ne kadar basit, ne kadar küçük olduğunu anladım. Bir de Silmarillion'u okuyunca aşık oldum. Binlerce yılı kapsıyor ve bu kitap anlaşılması en zor Fantastik kitap olarak görülüyor. Çünkü çok yer ismi ve karakter var, artı bir de lisanlar yaratmış yazar, elf lisanı, cüce lisanı, ork lisanı, normal western dili, bunlara göre aynı anlamdaki şeyin farklı yazılışları, anlatmakla bitmez :D Ve siz kızlara göre de aşk bölümleri de var. Beren ile Luthien, hüzünlü bir hikâyedir. Bir benzeri de Yüzüklerin Efendisi'nde Arwen ile Aragorn gibi. Mutlaka oku, gerçekten müthiş bir şey :D.

• Three idiots ve ghajini şiddetle tavsiye ederim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...