Kitapkafe açmayı düşünüyorum sizce güzel olur mu?

Bir "Kitapkafe" açmayı düşünüyorum sizce güzel olur mu :) Kitaplarla haşır neşirim eh bir dükkan açma planım da var Kitapkafe açmayı planlıyorum nezih bir ortam kitaplar Türk kahvesi falan sizce nasıl olur :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar herkese tektek cevap verebilmem imkansız herkese teşekkür etmek istiyorum cevaplariniz beni çok mutlu etti :)
Yorumları okumaya doyamadim herkese yazamıyorum malum telefon😊 çok teşekkür ediyorum umarım kitaplarla hep dost kalırsınız 😊

2|0
15186

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 150

• Nerde yasiyosun bilmiyorumda biraz elit kesimlerde ac dergi magazin falanda olsun koltuklar puf tarzinda rahat olsun hafif los isik bar tarznda isikli biryerden icecek dagitilsin cok fazla garson olmasin ki insanlar kendini evinde hissetsin bnmde hayalim :)

0|1
    0|0
  • Kahve içecek üzerine olursa konseptde Güzelse öğrenci yoğunluğu olur. Ama kitap ön planda olursa ne yazık ki fazla gelen olmaz. Bizim insanımız kitaplara fazla meraklı değil

0|1
    0|0
    • Katılıyorum aslında para çok önemli degil benim için geçimimi sağladıktan sonrası önemli degil fiyatları uygun yaparım zaten :)

• Anladım ama konsept çok önemli. Kitaplarda olsun ama farklı bir konsept olmalı ilgi çekici bir yer olmalı

• bence çok hoş olur :) haftada bir gün bir kitap üzerine tartışma fikir alışverişi günü de olabilir :D bir kitapsever ve okur olarak fikrini beğendim uygulanabilir ve geliştirilebilir bir fikir :)

0|1
    0|0
    • Yapıcı yorumlar beni çok mutlu etti teşekkürler :)

• İlginç olabilir bakarım teşekkürler :) Açılışı herkese duyurucam :D

• haberlerinizi bekliyoruz :D

• Çok güzel olur isler mi bilmiyorum ama

0|1
    0|0
  • Cok guzel olur bir duzgun is yap:)

0|1
    0|0
    • Sende hemen laf sok hiç geri kalma :)

• Seni varyaaaa çolde susuz birakirim

• Ok ben kaçtım :)

• Bizim eve yakın olsun lütfen :))))) :D

0|1
    0|0
  • çok güzel olur bence hayırlısı olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 85

• hayırlısı

0|1
    0|0
    • Teşekkürler dostum :)

• bir kahve bide kitap okuyunca üc ret nekadar olacak peki kafeye kitapmı getireceksin

• Kitap okumanın ücreti olmıycak tabiki :) İçecekler ücretli olucak sadece. Fiyatları uygun yaparım mesela kahve 3lira felan olur çay 1 lira veya 1.5lira max işte kek felan ögrenciyede hitap edicek şekilde olucak.

Yükleniyor...