Bu filmleri izlemeye karar verdim. daha önce izlemiş olanlar var mı?

onedio.com/haber/rahatsiz-edici-filmler-391019 bu listedeki filmleri izlemeye karar verdim. daha önce;

ihtiyar delikanlı,
içerde,
otel,
işkence odası,
sodom'un 120 günü

filmlerini izledim. diğerlerinden izledikleriniz var mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yani neredeyse hepsi insan haysiyetini ayaklar altina alan filmler otomatik portakal guzel filmdir izle derim kitabida oldukca hostur mezarlariniza tukurecegim in kitabini okudum guzeldi filmi hakkinda bir sey diyemem son film bir sirp filmi cogu yerde yasakli bir film bir kac parcasini izlemistim (eger yanlis hatirlamiyorsam) mide bulandirici bir film yapmayin lutfen film demek bu degil insan kirkayak da ayni sekilde. Listede izleyebilirsin dedigim bir otomatik portakal var o da sadece kult bir film oldugu icin geri kalanini ben senin yerinde olsam cope atardim, hepsini izlemedim ama cogu insan olmaktan aciz asagilik bir beynin altindan cikan filmler. Sanatsal olarak tavsiyemi istersen (ki istemiyorsun belki ama olsun) piyasada bu kadar cok iyi film varken bunlari izlemek tamamiyla zaman kaybi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• oteli izlediğimde sağlam küfretmiştim.

itiraf bir kadının seks günlüğü gibi.

yamyam işkencesi berbattı

mezarına tüküreceğim 1 - 2 ikisinide izledim sarmadı.

bir sırp filmi dikkatimi çekti şimdi. izlemem lazım.

0|0
    0|0
    • bir kadının seks günlüğü psikolojik bir filmdi. çok rahatsız edici değildi.

yamyam işkencesine baktım maksimum 360p bulabildim. görüntü rezalet olunca tat da alamam.

• ızledıgın fılmlerden anladım ne tarz fılm ıstedıgını ve tek tavsıyem would you rather dıye bır fılm kesınlıkle cok hosuna gıdecek emınım

0|0
    0|0
    • bir film "isteğinde" bulunmadım.

• bu ne kibir ya sana yardım edende suç sadece fıkrımı belırttım bır daha soylemem kusura bakma ayrıca o lıstedekı cogu fılmı ızledım neyse sen bılırısn

• kibirle ilgisi yok. benim söylediğimle senin söylediğin arasında uçurum var.

• Ihtiyar delikanli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sonuncu hariç izledim diğerlerini ve güzel parçalar. Sonuncu da izlencekler listemde var. Yani izle pişman olmazsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...