Inception yorumları?

dünya da tartışma konusu olan Inception şimdi de size soruyorum arkadaş
sizce Cobb gerçek hayattamıydı yoksa rüya damı

• evet gerçek
    67% (2)60% (3)62% (5)Oy Ver
  • hayır rüya
    33% (1)40% (2)38% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yorumlarınızı da bekliyorum herkes bilgi alalım ki ortaya neyin ne olduğu hakkında güzel bir fikir sunalım

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• hayatımın problemi olmuş topaçtır.
    acaba dönmeye devam ediyor mu yoksa düşüyor mu anlayabilmiş değilim. inceptionun sonunu defalarca izledim hatta filmden sonra yayında yapımda emeği geçenler bölümünde bir an topaçın dönme sesi geliyo ama düşüyo mu tam anlayamıyorum. ama öyle bir ses olmayabilir. sanırım çıldırdım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yollar evvel sinemada izledim.
    Aklımda kalan net ayrinti marion cotillard, çok severim onu.
    Neyse soruya gelelim. Film zaten hayat gerçek sandigimiz bir rüya mi sorusunu akila getirmek ister. Yani gerçek mi rüya mi sorusu hatali burada. Olanlar rüya içinde rüya içinde rüya belki hayat. Yani bence rüya.

0|0
    0|0
  • En son o şey hala dönüyordu orda kaldım ben.

0|0
    0|0
    • zaten filmin sonunu seyircinin çıkarmasını istedikleri için öyle sonlandırılıyor

• Bağımlılık gibi birşey oluyor sonradan anlamadığımız filmler.

• aynen vallhiböyle filmlerin 2 si çıkmıyor çıksa ertesi günü işi gücü bırak filme hemen

• 2. sini bekliyoz görcez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Asla bilemeyiz, bu sözü öylesine söylemiyorum dayanaksız bir şekilde. Filmi 6-7 kere izledim sanırım. İnternet araştırması yapmıştım hatta zamanında, güzelce açıklamışlardı bunu ve aslında realitede olduğunu kanıtlamışlardı, en azından ben ve onlar öyle zannetmiş.

Şimdi 2000 karakter sınırına takılacağım, ama bu bahane değil, asıl sebep şu , o kadar çok olasılık ve hayal gücü ürünü teoriler var ki, hepsini birleştirmeye kalksam çok uzun tez bir yazmış olurum. İngilizcen varsa şu linkten aydınlanabilirsin, gerek yorumlar gerek paylaşımı yapan arkadaşın kendi tezi üzerinden.
    Yorumlarında hepsini okudum neredeyse.
    Ve şunu söylüyorum kesinlikle bu sorunun cevabını bilemeyiz.

screenrant.com/.../

0|0
    0|0
Yükleniyor...