Kitap önerin bana lütfen :(?

sessiz ve çekingen birisiyim sohbet ortamlarda konşamıyorum ve yorumda yapamıyorum :(
donanım kültür yok o yüzden bana kitap önerebilirmisiniz?
:(
bu arada işe yarar mı kitap okumak benim gibi birine?

Güncellemeler:
bu sayfada kimse kitap okumadigini anladim :D

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ne tür kitap istersin

0|0
    0|0
    • farketmez bana göre hangisi yararliysa

• Dale Carnegie - dost kazanma ve insanları etkileme sanatı
      Bu birçok yazarın okuduğu güzel ve anlaşılır bir kitap

• tesekkürler bakicam:)

Erkekler Ne Diyor 10

• Yarar oku

0|0
    0|0
  • Herkes kitap okumak çok yararlıdır fikrinde olabilir ama kendini okumaya zorlama git kitap satan yerlere orda zaten bölümlere ayrılmış şekilde görüceksin hangi başlık dikkatini çekiyosa o reyondan bak. Böylece hem severek okursun hem özgüvenin yerine gelir hem de kültürlü bir insan olursun. İlla isim ve tür istiyosan Ahmet Şerif İzgören in kişisel gelişim kitapları var bunları okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • tabi ki de işine yarar ''Etkili insanların 7 alışkanlığı'' diye bir kitap var arkadaşımda sanırım arkadaşıma bakarak önerebilirim :) yazarı Stephen Covey'miş :)

0|0
    0|0
  • ne tarz kitap okuyorsun. ne tarz seviyorsun? şimdi kitap okumayı sevmiyorsan istersen senin eline sürükleyici roman versek yine de biraz bakıp bırakırsın. içindeki devi uyandır kitabıyla başla sen ;)

0|0
    0|0
    • iste icimdeki o devi uyandirmak icin güzel bir kitap lazim :D mesela puccayi okumustum 2-3 güne bitirmisdim güzeldi ama elime mehmet rauf eylülü aldim yarida biraktim :D kisisel gelisim kitaplari 2 tane okudum az cok zorunla bittirdim

• cok kitap okuyorsun belli :D

• eh diyelim ama çok gezen de biliyor her zaman :) bakalım ikisini beraber yapmaya çalışıyorum.

• felsefe kitabı okumaya calıs

0|0
    0|0
    • senecanin bir kitabi vardi cok yarıda kestim sıkılmıstım

• e felsefe kıtapları sıkıcıdır

• Türk ve dünya klasikleri.

0|0
    0|0
  • Dan Brown'un üçlü serisini oku. Son çıkan cehennem özellikle süper.

0|0
    0|0
  • Sultaniyegah İstanbul

0|0
    0|0
  • kamasutra-- okumaktan kendini alamayacagin bir eser..

0|0
    0|0
  • Chuck palahniuk un herhangi bir kitabı... Fight Club veya Snuff olabilir özellikle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• http://i.hizliresim.com/B9Q6pL.jpg
    şu an buna başladım tavsiye üzerine 19. sayfasındayım simon ve matriyona adında fakir bir çift var simon elindeki parayı deri almak yerine votkaya yatırıyor ve eve dönüş yolunda mezarlıkta çıplak bir adam görüyor adı micheal, michealı evine götürüyor bu arada kafasını karısı matriyonanın deri almadıgı için ütüleyecegini düşünüyor...

0|0
    0|0
  • boleyn kızı

0|0
    0|0
  • Senden önce ben kesinlikle okumalısın harika

0|0
    0|0
  • Çok kitap oku, faydasını görürsün elbet..

0|0
    1|0
    • bana önerebilecegin?

• Dizüstü edebiyat okuyorum şimdilik, boş kitaplar yani.. İstersen bir bak beğenirsen okursun.. PuCCa'nın kitapları. bir de 'Kocan kadar konuş' var o çok güzel tavsiye ederim..

Yükleniyor...