Vizyondaki filmlerden önerileriniz neler?

dabbe 5 yani zehr-i cine giden var mı ben gitmek istiyorum ama korkunç olsun ya hiç güzel olmuyo korku filmleri :)

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• evrim

0|0
    0|0
  • birleşen gönüller...

1|0
    0|0
  • Dabbe izlemmek hatasini yapan arkadaslarim anlatarak zaman bile harcamak istemiyoruz berbatti dediler dracula kotu cok yakinda var cem yilmazin ona git arkadaslardan baya ovgu almisti bende ona gitmeyi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Unutursam fısılda 1 saat önce galasında izledim gerçekten çok etkiledi hayatımda izlediğim belkide en anlamlı bir filmdi tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Rakı reçeli 2

0|1
    0|0
  • Ben gittim pek iyi değil sonu acayip sacma ben yeni bir film cikmis oyuncak bebekli falan korku ona gidicem güzele benziyo

0|0
    0|0
  • Dabbe digerlerine nazaran iyi. Ama dikkat et gittigin yerde ergenler olmasn oto boka guluyolar sinirin bozuluyo.

0|0
    0|0
  • fury.

0|0
    0|0
  • incir receli 2

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu ilgini cekiyorsa Lucy e git derim Scarlet Johansson oynuyor

0|0
    0|0
  • Siccin gerilim filmi denemelisin

0|0
    0|0
  • klasik sacma bir film insanın sadece ufaktan icini ürpertiyor

0|0
    0|0
    • zaten efektler ve sesler dışında korkacak bişey yok ama beni kesmiyo ya daha korkunç olsun istiyorum:)

• korkmak isteyen zehri cine gitsin :)

0|0
    0|0
  • dabbe 5 hakkında diyebiliceğim tek şey oyuncuların çok dandik rol kesmeleri :)

0|0
    0|1
    • zaten güzel olsa şaşardım yaa :)

• eveet labirenti görmüştüm gerçekten o nasıl bir film?

• 10 numara film şiddetle tavsiye ederim

• İçine doğru sıçarsin izle gör :)

0|0
    0|0
  • mavi çok sıcak bir renktir

0|0
    0|0
  • Fury. Brad pitt var ama sen tabi savaş filmine gitmek ister misin bilemem :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Pazar gunu birlesen gonuller diye bir filme gitmistim gercekten cok guzeldi salondaki tum kizlar aglamaktan burnunu cekiyodu:-)

1|0
    0|0
  • Ben incir receli 2'yi tavsiye etmem evde izlesende olur modunda ama duygusal ve hiç kıpırdamadan gerçek bir film izlemek istersen tavsiyem Birleşen Gönüller muhteşem bir film hala bazı sahneleri zihnimde canlanıyor

1|0
    0|0
  • Dabbe 5 iğrençti gitme parana yazık olur.. Din değiştirmeyi düşünen bir insan o filmi izlese kesin değiştirir filmde allahın varlığını değil şeytanı savunmuştu yani benim kendi görüşüm bu. vaktine zamanına yazık derim :)

0|0
    0|0
  • 1 aydir uyuyamiyorum , gitmeyin boyle filmlere allah askina

1|0
    0|0
    • yuuhh ciddi misin:) bende korkunç olmasını istiyorum inşallah öyledir

• tamam ama ben sanmıyorum o kadar etkisinde kalacağımı :) haklısın belki 2-3 gün takarım kafama ama sonrasında düzelirsin hatta sana bir tavsiyem var türkçe mealli küçük cevşenler var ondan okursan içini çok rahatlatır korku falan kalmaz sonuçta onları da Allah yarattı :)

• okuycam :( tekrar tesekur

• Korkunc degildi

0|0
    0|0
  • dun sinemaya gittim KAYIP KIZ izledim BEN AFFLECK oynuyor cok guzel bir filmdi begendim

0|0
    0|0
  • vizyonda film mi var? :D

0|0
    0|0
  • Vizyonda değil ama kanlı elması izlemelisin

0|0
    0|0
  • Pek yakındaya gittim incir reçeli 2 ye gittim ama ama birleşen gönüller birde unutursam fısıldaya gitmek istiyorum

0|0
    0|0
    • birleşen gönüllere bugün gittim bende kesinlikle gitmelisin mükemmel bir filmdi ya hayatımda izlediğim en iyi filmlerden:)

• Bende unutursam fısılda

Yükleniyor...