Sevgilinizle çıkmadan önce onu etkilemek ve ikna etmek için neler yaptınız?

Evet arkadaşlar hem kızlar hem erkeklere soruyorum, siz hoşlandığınız insanı tavlamak için ne kadar uğraştınız ve onu etkilemek için neler yaptınız?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• benim sevgilim aylar öncesinden benden hoşlandığını söyledi ama ben herangi bi cevap vermedim. daha sonra bianda sevgilim gibi davranmaya başladı beni kıskandığını belli ediyodu sürekli arıyodu mesaj atıyodu bişi yapmadan önce hep bana danışıyodu..bi yerden sonra bende onunlayken mutlu olduğumu farkettim. ben ona bi kez bile sevdiğimi söylemedim aylarca nasıl oldu bilmiyorum ama adam ona aşık olduğuma inandırdı. ve şuan onu gerçekten çoooooooook seviyorum :) yani anlıycağınız ikna gibi bişi olmadı o aylar öncesinde kendi kafasında başlattı herşeyi :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben hıcbırşey yapmam o nasılsa gelecegı varsa gelır ugraşmam

0|0
    0|0
  • Bunun için hiç çaba sarfetmedim.

0|0
    0|0
  • Tavlamak için hiç bir şey yapmam

Neysem o dur :)

Yanı yapmacıklığıa gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne fazla ilgi nede az ilgi.. Ona ilgimi belli ederdimm onun ilgimi farkettiğini anladığımda kendimi biraz geri çekerdim ve o da bana ne olduğunu anlamak için niye artık ilgi göstermediğimi anlamak için mutlaka sokulup ilgi göstericektir. Örnek: Lise zamanımda bi yazılıda hoşlandığım kıza küçük bi kağıda cevap anahtarını yazıp yollamıştım. Yazılıdan sonra teşekkür etti ama 2 gün umursamadım. Ve biraz benden ilgi görmek istediğini anlamıştım. Bi gün tek başına bahçede otururken arkadan gelip hırkamı sırtına atmıştım. o da başını omzuma yaslamıştı. ( ama nasıl donduğumu bide bana sorun) :)

0|1
    0|0
  • genelde kendim gibi davranırım...çok etkili bir yöntem değil ama temel sağlam oluyor...tabi ufak hileler yapılabilir...:D...buda ancak gözlemleyerek bulunabilir...;)...(en önemli can alıcı nokta müzik)

2|1
    0|0
  • valla iki kişiye şiir yazdım ceplerine gül sakladım falan ikisi de iki ay sürdü sonra terketti.

o yüzden ayı geldim ayı gidiyorum halimden de memnunum. ikna etmek için de hiçbişey yapmıyorum o beni ikna etsin.

0|0
    0|0
  • filiz sevişelim mi?

1|0
    0|0
Yükleniyor...