Mimarlik okuyorum fransiz kulturunu arastirip ilgili kavramlari soyutliycam bu sadece mimari degil yemek, giyim vs bu kultur hakkinda bildikleriniz?

Acil lutfen mesela osmanlida mahremiyet kavrami bu 've bunun gibi bir cok kavrami once soyutlayip sonra maketini yapacagim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir müddet Fransa'da Paris'te bulunmuştum. Fransa çok güzel bir ülke genel olarak, köyleri bile modernlik ve gelişmişlik konusunda bizim büyük şehirlerimizle yarışırlar. İnsanları çok kibarama evet biraz soğuklar hatta buzdolabı gibilerÇok iyi ingilizce bilmelerine rağmen sizinle asla kendi dilleri dışında bir dille konuşmazlar, bu yönden kendi dillerinin ingilizcenin boyunduruğu altından kurtarıyorlar bu çok güzel bir şey aslında,,, Arada sıcakkanlı fransızlar da çıkmıyor değil... Çok okuyan insanlar metroda bile ellerinde kitap, gazete... Yapıları , şehir mimarileri çok güzel, çevre konusunda da çok duyarlılar... Yemek kültürleri bizimkine pek benzememekle beraber, ben şahsen kahvaltılarına bayılıyorum,;kahve , kruasan , marmelatpeyniri akşam yemeğine saklıyorlarmesela benzeyen yemeklerimiz bile var.. onlarda bizim kısırın salçasızı olan bir yemek var , tadı vs.. diğerleri aynı... Kısacası ben Fransa, insanları ve kültürünü ben seviyorum.. İnşallah yolum bir daha düşer oralara...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bilmiyorum işinize yarar mı ama plastik sanatlarda özellikle Fransız ihtilali sırasında ortaya çıkan Neoklasizm hakkında yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Somurge ile ilgili bir anitin maketini yap

0|0
    0|0
    • Ama iste var olan bir seye benzememesi gerek hani tamamen soyutlanmis olacak onu nasil soyutlayabilirim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...