Lisenin İlk Günü?

Arkadaşlar Hangi Lisede Okudunuz, İlk Gününüz Ve Diğer Günleriniz Nasıl İdi?

Güncellemeler:
Benim Ki; İlk 3 Gün Alıştırma Haftasına Gittim 3 Gün İçinde Hocamız Bize Lisenin Bölümlerini Gezdirmişti Bölümler Hakkında Bilgi Verildi Daha Sonra İse Öğrenciler İstediği Bir Öğrenci İle Sohbet Etti Zaman Geçtikçede Herkez Birbirini Çözdü 2000 Lise Öğrenciler Olarak Temiz Bir Sınıftayız =)

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• güzel bir anadolu lisesiydi şehirdeki sayılılardan, ilk gün dershaneden tanıdığım ya da okuldan tanıdıklarımla bir araya gelip dolanmıştık daha somra sınıflar belli olunca yeni kişiler falan :) sınıfımı pek sevmiyodum 2. senede sınıf değişince daha iyi oldu sonra 3. sene de ben kendim sınıf değiştirdim komediydi ama en çok uyurdum :D özlemişim o günleri ya

0|0
    0|0
    • En Azından Okuldan Tanıdıkların Varmış, Ne Güzel. Zaman Çabuk Geçiyor.. ^^

• Şuanda Universitemi Okuyorsun Yoksa Çalışıyor musun?

• edebiyat öğrt. kazandım ama gitmedim tekrar hazırlanıyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sağlık meslek lisesindeydim 9. sınıftayken. İlk gün aslında çok sıkıcıydı ve çıkışta ayakta durmakta zorlanıyordum. O feci baş ağrısı, mide bulantısı, gözlerini açamayacak kadar yorgun olmak berbattı. Ama eve döndüğümde mükemmel bir gün yaşadığımı farkettim.

İlkleri ve sonları hiç unutamam *-*

0|0
    0|0
    • Sağlık Meslek Lisesinden Mezun Olmak Güzel Bir İş Olanağa Önüne Sunmuştur Umarım ^^

• İyi bir anadolu lisesindeydim ilk gün sıradan normaldi lise 1de alışık olmadığımdan sevemedim lise2de idare eder lise3 güzeldi lise4te mükemmeldi güzeldi lise yılları ya duygulandım şu an bir saniye

0|0
    0|0
    • Duygulanmamak Elde Değil Sonuçta Güzel Bir Anı Olarak Kalmış Oldu.. ^^

• çok komikti ilk gün :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Meslek lisesinde okumuş biri olarak, burada öyle çokta fazla laf kalabalığı yapmayacağım :)
    https://www.youtube.com/watch?v=SefmZG2_Mfo

0|0
    0|0
    • Ben De Meslek Lisesindeyim Çok Şükür Böyle Şeyler Yok, Ahlak Çerçevesi İçinde Yürütülen Bir Okuldayım :)

Yükleniyor...