Hala cumhuriyet rejiminin devam ettiğine inanıyor musunuz?

Unutmadan... Bugünkü, sözde Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• İnan mıyoum. Bugün ülkemizde saddam ve esad benzeri tek adam rejimi var. O ne derse, sözde başbakan dahil bütün bakanlar ve miletvekilleri emrinde hazır bekliyorlar. Gidin aoç. içine yaptırılan aksarayı görün. İnternette resimleri var. Memlekette 850 tlye geçinmeye çalışan açlar-yoksullar varken, saltanatı o sarayda görün. Öğrenciye-hastaya-yoksula harcanması gereken paralar, ithal mermer ve mobilyalarla birilerinin lüksü olmuş. Yazık...

2|0
    0|0
  • Cumhuriyet neden sadece ataturkle bagdastiriliyor ben su algidan nefret ediyorum iste, bir adami bu kadar tanrilastirmayin oyle ki ona ait olmayan seyleri ona atfediyorsunuz 23 Nisan bayraminin ataturkle hic bir alakasi yoktur ama her yerde ataturk resimleri, arastirin biraz "saglam kafa saglam vucutta bulunur." Ataturk mu hayir degil romali bir generalin sozudur mustafa kemalin boyle bir sozu soyledigine ya da 23 nisani kendi ilan ettigi ile ilgili bir sozu zaten yok. Cumhuriyet ataturkun eseri degil ki bu ugurda kanlarini doken insanlara neden haksizlik yapiyorsunuz insan Ataturku sevmeden neden kutlayamasin cumhuriyeti. Ataturk solcularin osmanli sagcilarin oldu sahiplendiler, bu nasil bir millettir arkadas iki tarafta koklerine KUFRETMEYI zevk biliyor. Bugun turkiyede sapka takmayanlarin asildigi gunlere gore daha cok cumhuriyet var he yoksada bunun nedeni turk milletidir, koklerine kufreden sagci solcu diye ayrisip birbirini dusman belleyen turk milleti.

0|0
    0|0
    • Cumhuriyet TEK basina ataturkun eseri degil ki. Duzeltiyorum Kemalistler yanlis anlayip meşalelerle kovalayabilir beni :)

• Sen bundan önceki 1938 Atamizin vefatından sonra ve 2000 yılına kadar cumhuriyet gördün mu peki? Kötünün iyisi gene...

2|0
    0|1
  • Bu Cumhuriyet'te sen ve senin gibi ekmeğine özgürlüğüne vatanına dinine bayrağına tüküren hain karakterler hep oldu , isyanlar çıkardı hep de olacaktır da..

Ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

1|0
    0|1
  • Türkiye'demi hahah.
    gülesim geldi.

1|0
    0|0
  • Atatürk bir simgedir. İzi silinmicek ve minnattar olacağımız bir lider. Ancak her işin artısı eksisi olur. Cumhuriyet in 90 yıllık eksiliri azar azarda olsa siliniyor. Evet Cumhuriyet daha yeni yeni kutlanıyor. Bundan önce sadece belli bir kesim kendini dinozor yavrusu sanan boktan elit bir tabaka kutluyor du. Yeni yeni halkta kutlamaya başladı.

0|1
    0|0
  • Ya saçmalamsyın cumhuriyet tabi devam ediyor seçimle halkın iradesiyle başa gelen biri var

0|0
    0|0
  • Unutulmayacak olsaydi 16 imparatorluk 350 den fazla sehir ulkeleri olmazdi tarihte turklerin
    Objrktif bakmamiz gerekecekse dah 91 yil oldu. bunu konusmak cok erken.

0|0
    0|0
  • Bugünkü cumhuriyet bayramimiz kutlu olsun...

0|0
    0|0
  • geldi gene tipini...

0|0
    0|0
  • yahu prim vermeyin su yobazların ağzına. iyice azacaklar neden sözde olsun babalar gibi kutlayacağız her geçen yıl daha büyük bir coşkuyla bu ülkenin bir kürt vatandaşı olarak 29 ekim cumhuriyet bayramınız kutlu olsun

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen gecen gun Atatürk ten nefret ediyorum diyen kiz degil misin? Sana bayram değil zaten

0|1
    0|1
Yükleniyor...