Kitap önerisi aşırı acillll?

Erkeklerden pek tavsiye çıkacağını sanmıyorum ama. Son bir ay içinde Grinin elli tonunu, fısıltı serisini, Crossfire serisini ve Gabrielin cehennemi serisini bitirdim. Ve şu an aşırı boşluktayım bana bu söylediğim tarzlarda (yani aşırı romantik/ belki biraz fantastik/belki de biraz erotik) kitaplar önerir misiniz? Yani şu yukardaki 4 seriye benzer başka bir seri kitap arıyorum ve çok acil arıyorum :D Şimdiden teşekkürler.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tür olarak daha çok hangi kitapları tercih ediyorsunuz? Daha çok romantik tarzdaki kitapları belirtmişsiniz açıklama kısmında ama biz soralım yine de

0|0
    0|0
    • Daha çok romantik tarzda kitaplar belirttim çünkü daha çok romantik tarzda kitaplar okumayı seviyorum :D

• Onun filmini izledim ve o kadar ağladım ki kitabı okumayı yüreğim kaldırır mı bilmiyorum hala etkisindeyim.

• Siz bilirsiniz :) Pek hakim olduğum bir konu değil romantik kitaplar ama sorabilirim arkadaşa iletirim size sonra

Erkekler Ne Diyor 12

• Erkeklerden pek tavsiye çıkacağını sanmıyorum ama.. demişsin en çok erkekler önermiş :D. Ya yemişim onları kızım, git Yüzüklerin Efendisini oku.

0|0
    0|0
  • Craig LARSSON'un Millenium Üçlemesini oku.

0|0
    0|0
  • Orgazm rehberi var oku İngiltere de patlamisti

0|0
    0|0
  • Acil mi?
    Bunun nesi çok acil arkadasim...

0|0
    0|0
    • Sıkıldım ve kitap okumak istiyorum ve hemen okumak istiyorum bu yüzden acil.

• Hakaret seviyesine inen sensin acil kız...

• Ben sana mağaradan ciktin demedim sen bana dedin dikkatini cekerim.. sayin kendini kültürlü ve okumuş sanan çok acil asiri acil bayan

• Aclik oyunlari serisi iyidir

0|0
    0|0
  • Tanrının formulü, 25. saat, psiko analist, akıl labirenti bide kafa açsın dersen cosmos :)))

0|0
    0|0
  • niye erkekler kitap okumuyomu?

0|0
    0|0
    • Bu tarz kitap okumazlar. Bak ben grinin elli tonu diyorum adam bana ejderha dövmeli kızdan bahsediyo

• Ne kadar saçmaladığının farkında mısın yoksa benim söylememe gerek var mı

• ouuuv :) kitapsız seni

• bak kızlardan çok erkekler okuyor. önyargılı olduğundan ben tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0
    • Tavsiye ettiler ama soruyla alakası olmayan kitaplar tavsiye ettiler bundan dolayı haklıyım

• Seninim ya da düğün gecesi askerde okumuştum ;)

0|0
    0|0
  • romantik, fantastik kitap bilmiyorum güzel. Tarzım değil ama Chuck Palahniuk iyi bir yazardır.

0|0
    0|0
  • benim okuduğum. bir kitap var ve ask evliliğin. Ellerinden. Tutdu diye bir kitap

0|0
    0|0
  • bukowski oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tatlı bela olabilir güzel bir kitaptır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...