Arap deyince aklınıza ne geliyor?

arap deyince ister istemez insanın aklına zenci gibi bişey geliyor değil mi? ancak bir saattir arap müzikleri ve kliplerini izliyorum. gayet beyaz tenliler.

0|0
19|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Elleriyle yemek yiyen, yemek yemek konusunda sınır bilmeyen tanımayan (1 kişi 4 kişilik yeme kapasitesine sahip rahat rahat), temizlikten çok haberi olmayan insanlar aklıma geliyor.

Hilton Otelinde açık büfede pilavı sıkıp yolluk diye ceplerine koyduklarına şahit oldum

0|0
    0|0
    • Göçebe arapları öyle...çölde çadırda yaşayanlar.

• çölde çayırda yaşayanlar Hilton oteline tatil yapmaya mı geliyorlar? Artı bir çok yerde şahit oldum söylediğim şeylere

• Gelen var evet..Kara çarşaflılar göçebe araplarıdır.

• Para.

0|0
    0|0
  • Para gelıyo

0|0
    0|0
  • Görgüsüzlük

Yobazlık

Harem

Şatafat-Lüks başka ne gelecek ki ?

1|1
    1|0
    • buda snın kultursuzlugundur haremmıs harem dedıgını muhtesem yuzyıldan ıbaret goruyorsunuzda ondan senın o arap dıye kınadıgını Allah u teala kuran dılı yapmıs peygamber efendımız arap senn dedıgın bunlrla alakası yok ınancsızsan bılemem ama syledıklerın rezalet

• pislik çöplük

0|0
    1|0
  • zenginler cöllü ne halle getirdiklerini biliyoruz bizzat gittim gördüm :) yemekleri asiri baharatli , muzikleri güzel tr den calinti parcalari cok , kadinlarin göz makyajlarina hayranim !

0|0
    0|0
  • arab strab link

0|1
    0|0
  • Araplar zaten beyaz tenli olur ve kömür gibi saçları olur...

Ben beyaz tenli biliyordum hep :)

Göçebe arapları sevmem ama şehir araplarını severim.

1|0
    0|0
  • peygamber efendımız ve sahabeler gıbı ınsanlar gelecegıne aklınıza pıslık gelıyor nasıl bır kulturunuz var hayran kaldım

0|0
    0|0
    • kısmen haklısın. sorumla ilgili en iyi cavabı seçtim. çünkü soruma tam olarak cevap. veren yalnız silver84mann. ben zenci gibi birşey geliyor insanın aklına değil mi dedim. millet yok pismiş, yok paraymış. alakasız cevap doldu.

• fena tabiii.

• arap deyince aklıma pislik geliyo araplar çok pistir amaaann otelde dikkatimi çekmişti afedersin götünü sildiği bezi ortalığa atıyo birde ellerini yıkamıyolar böyle pisler aman allahım .

0|0
    1|0
  • Arap müziklerini severim..Ayrıca Fas'a hayranım, gidip görmeyi çok istiyorum..

1|0
    0|0
  • müzilerini sevmeye başladım ben de.

link

0|0
    0|0
  • Önde yuruyen adamn gerisinde 3 avrat:))

0|0
    0|0
  • İnsanlıkları ve tenlerini çok önemsememekle birlikte yemeklerine ve müziklerine hayranım!

1|0
    1|0
  • Güzel, alımlı bayanlar geliyor aklıma. Malum Arap kızları güzel olurlar. :)

0|1
    0|0
  • Yemekleri. Çogzel oluyor.

1|0
    0|0
  • Arap şükrü bi de benim bir arkadaşımın adı Arap o geliyor aklıma

0|0
    0|0
  • güzel manası geliyor..

0|0
    0|0
  • Gözleri geliveriyo.

0|0
    0|0
    • hakikaten gözleri çooook güzel yaa. ama o gözlerle öyle de bir bakışları var ki. kutupta eritir insanı.

Erkekler Ne Diyor 11

• Kültürlerimiz arasında farklılıklar var, özellikle yemek konusunda. Ben de şahit oldum, pilavı falan elle yiyorlar. Ama çokta yadırgamıyorum, sonuçta onların kültürü ve yemek yeme tercihi.

Bu arada Araplar sanılanın aksine siyah tenli değillerdir. Güneşin altında kararmışlardır ama zenci gibi siyah değillerdir.

0|0
    0|0
  • pislik

1|0
    1|0
  • Geleneksel kıyafetleri içinde gülümseyen 35 yaşlarında esmer bir amca geliyor. Ha bir de bu: link

0|0
    0|0
  • Peygamber efendimiz geliyor aklıma...

1|2
    0|0
  • Arap denilince aklıma , tanıdık arap seko geliyo :D

0|0
    0|0
  • güzel alımlı ama kötü giyinen kızlar,genelde çirkin erkekler yakışıklı iki arap tanıyorum gerisi fos.

0|0
    0|0
  • dünyanın en salak milletlerinden biri.

0|0
    2|1
  • Gerçek Araplar beyaz tenli olur zaten.

1|0
    0|0
  • arap gel oğlum gell geliyor aklıma...

0|0
    0|0
  • pislik

0|0
    0|1
  • arapların Osmanlı zamannda bir savaşında arkadan vurdukları için hep KALLEŞ BİR MİLLET ODUĞUNU DÜŞÜNMÜŞÜMDÜR ve araplardan NEFRET EDERİM.

0|0
    0|0
Yükleniyor...