'Recep İvedik' sizce komik mi?

Böyle bir filmin böyle bir karakterin bu kadar prim yapması çok saçma geliyor tamam güldüren yerleri var kabul ediyorum ama espri kalitesinin düşük olduğu gerçeğini değiştirmiyor bence

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar.

Recep İvedik kahramanı Türkiye'deki insanların yapmak istedikleri, insanlara karşı kibar davranışları bir tarafa bırakıp orijinal bir şekilde davranışlarını sergileyen bir kahraman olduğu için çok fazla ilgi görmüştür efenim.

Recep İvedik çıkacağı zamanlarda 3 tane komedi filmi vardı. "A. R. O. G, Osmanlı Cumhuriyeti, Recep İvedik". Eleştişmenler popüleritiye göre oy vermişlerdi. Yani en çok tutan Arog, Sonra Osmanlı Cumhuriyet, sonrasında ise (en az şans verdikleri) Recep İvedik idi. Fakat durum böyle gelişmedi ve gişe rekorları kırdı. İnsanlar samimi bir komedi anlayışıyla karşılaştığı için ciddi anlamda önem gösterdi. Hal böyle olunca Şahan durur mu 2. çıkarır. Yine aynı tepki. 3. çıkarır hala tepkiler hız kesmeden devam eder böyle gider efenim bu.

Peki Şahan Gökbakan nasıl meşhur oldu?
    -Cem Yılmaz'ın o dandik programa konuk olması sonucu meşhur olmuştur.

Peki Şahan seneler sonra vefa borcunu ödemiş midir?
    -Kesinlikle hayır. Geçenler hakaret içerikli bir twit yayınlamıştı. Yani anlayacağınız biraz parayı görünce arabalar, evler, kızlar olayı...

Türkiye'de hala neden izleniyor?
    Anlamış olmadığım bir şey. Burası Türkiye TOP10'da Hande Yener var. İnsanlar Kurtlar Vadisi izliyor. Böyle bir ülkede kaliteden bahsetmek pek mümkün değil sanırsam.

Yani anlayacağınız Recep İvedik hayranları ülkeden gitse Türkiye'nin IQ ortalaması kesinlikle artacaktır.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• zeki ve kaliteli bir komedisi yok.. küfürlü, bağırmalı, osurmalı, sıçmalı komiklik işte

1|0
    0|0
  • 1 i 2 yi ve 3ü çok sevmiştim ama 4. filmde para kazanmak için zorla yazdığı çok belli o yüzden 5. filmi hayatta izlemem

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal Zeki ile Metin :) Şener Şen Halit Akçatepe derim

1|0
    0|0
  • ben aynı şeyleri dışarda kızların yanında söylersem terbiyesiz olurum mesela fitil sahnesi ama onu recep yaptıgı zaman gülüyolar işte siz kızlar böylesiniz

0|0
    0|0
  • Evet kemal sunal daha komik

1|0
    0|0
  • evet bence komik. en azından küfürle pirim yapanların yanında küfürsüz güldürmek büyük bir başarı.

0|0
    0|0
    • Küfür yok mu Allah aşkına film baştan sona küfür, osurmali, sıçmalı, geğirmeli , belden aşağı komiklik

• hiç mk tarzı küfür işittin mi? el hareketi yapmışlığı var ama küfürlü konuşmasını ben hatırlamıyorum.

• Bence komik be yaa.. sen kimi komik buluyorsun en çok?

0|0
    0|0
  • Komik dikkat sahan cikabilirdw izlwrdim halime varsi belalisi sonra filmi cikti

0|0
    0|0
  • hiç bir serisine gülemedım ne yazık ki. Komik filmlerınde bir çoguna gülemıyorm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı fikirdeyim ve türkiyede en çok izlenen film olması rezillik bence

1|0
    0|0
  • Hayır değil hiç değil :( sadece ivedik değil ki ondan beter yerli sözde komediler var. Salonlar tıklım tıklım. Bedava bile izlemem o filmleri :(

0|0
    0|0
  • Yani görecelidir şimdi...
    mesala cem yılmazda pek gülmem ama recep ivedikte çok gülerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...