Yaşadığınız korkunç bir olay varmı?(3 harfliler vs..)?

Yani başınızdan geçen korkunç bir olay oldumu?
Ama öyle rezil olmak gibi değil 3 harfliler vs. doğa üstü şeyler ile ilgili..
----------

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• her gece ruyamdalar

0|0
    0|0
    • Su tevbeyi yap

• tabı ınsanların tek bıldıklerı seks baska seyler rahatsız edebılır

• mesaj atlmyor sana

Erkekler Ne Diyor 7

• oldu. abimin kiraladığı evde 3 kişi uyuyorduk ben sabah çok erken kalkıp gittim anahtar kapının üstündeydi, kapıyı çektim çıktım öğlene doğru beni arayıp kapıyı nasıl kitledin, kitlediysen dışarı nasıl çıktın diye sordular dalga geçiyolar felan zannettim diğer gün yine 3 kişi uyuduk bu sefer onlar sabah erken gitti saat 10 da felan kalktım kapı içeriden kitlenmiş.. korkmuştum harbiden

0|0
    0|0
  • Hayırdır :)))

0|0
    0|0
  • http://m.youtube.com/watch?v=PEGuFnvKKzI

Evet cok oldu.. Bunu baştan sona izleyin ibretlik

0|0
    0|0
    • Ne videosu bu? Açmadım çnkü böyle bir video izlemiştimde bayağı bir uyuyamamıştım.
      3 harfli çıkarma videosuysa eğer hiç izlemiyeceğim. :)

• Korkma... Dedi ki : korkmayın ben sizinleyim işitirim ve görürüm taha 46

Musallat mı yasıyosun sen?

• bir ara ruya gormustum odum bokuma karismisti gozlerimi kapatamadigim icin uyuyamamistim :D

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • hangi birini anlatayım be. Dd

0|0
    0|0
  • Benim yokta teysem sohbet ediyor onlarla acik acik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlatırdım ama başa sarmak istemiyorum o yüzden bence sende konuşma

0|0
    0|0
    • Kardeşim yasıyosan günahlara tevbe et. Bak aç ellerini su tevbei yap ne hissediceksin?

• Allah'ım kurandan yüz cevirip onu anlamaktan uzak kaldıgım icin, insanları cekistirip alay ettigim onları kınadıgım ve hor görüp kibre girdiğim icin gıybet dedikodu yaptıgım için ve zinaya ickiye faize bidatlara uydugum icin anne baba hukukuna riayet etmediğim için Allah'ım! senden uzaklastıgım icin sana sirk kostugum icin ve tevhide ters her hareketim icin sana tevbe ediyorum Allah'ım sen sahit ol ki bir daha asla bunları yapmayacagım Allah'ım sen merhamet edensin bagıslayansın beni bagısla cok pismanım ya hay bana yeni hayatlar ver isledigim günahlardan dolayı beni huzuruna cıkmaktan alıkoyan ve huzurundayken sana huşu içinde ibadet etmeme engel olan tüm günahlarımdan tevbe ediyorum senden baska ilah yoktur! Allah'ım sen sahit ol ki Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdûhü ve resûlü. ben müminlerdenim.. Beni affet Estagfirullah ya gaffar estagfirullah ya settar estagfirullah ya tevvab vucudumu kötü enerji ve vesveselerden arındır ya kuddüs. Sensin tek yüce olan!

• Teşekkürler ama artık bir sorun yok

• bir ara gaflete düşüp Kuranı Kerimi okumayı bıraktım ve başıma gelmeyen kalmadı yoldan çıktım ve yine dönüp dolaşıp Allaha geldim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...