Pek Yakında filmi nasıldı? Vizyondaki filmlerden önerileriniz neler?

Pek Yakında filmi Güzel miydi ya da vizyondakiler den ne önerirsiniz

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Pek Yakında'ya gitmede hangi filme gidersen git.
    Vasat. Sinemada izlemek resmen işkenceydi. Tamamen sırf film çekelim diye bir apar topar hazırlanmış bir film bana göre. Bence 15 günde yazıldı ve 1 ayda çekilmiştir zaten 15 kişi oynuyor oynamıyor. Ne senaryo off aman aman ne oyunculuklar ne de kurgu. Anlaşılan cem yılmaza para lazımmış. Ne yönetmene para veririm demiş nede fazla oyuncuya, prodüksiyona gerek var masraf olmasın. Bol bol da ürün yerleştirir peşin paramı da alırım demiş. Sinemadan çıktıkdan 2 saat sonra 2 tane sahnenin bile aklınızda kalması mucize olur. Tv filmidir. Resmen hayal kırıklığı. Cem Yılmaz'dan bu kadar kötu bir film izleyeceğim cidden aklımın ucundan bile gecmezdi. Paranızın çöpe gitmemesini istiyorsanız başka bir filme gidin.

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Cem Yılmaz farkı diyorum. Komedi filmi bekleyip sövenler var. Onlar kendilerine sövsünler cem yılmazı anlmadıkları için.

1|0
    0|2
  • Alin size film 2015 2016 2017 2018 muthis filmler bizi beklior sakin kacirmayij terminstor 5 the wolwerine 2 avatar 2 cok guzel o yillarda var kacirmayin sabirsizliklan bekleyin

0|0
    0|0
  • dabbe 5 korku filmi ama gzl bu vizyona grdi

0|0
    0|0
  • O değilde, imam nabuyü imam?

0|0
    0|0
  • Ben cok begendim 30 40 kisilik grupla gittik saglam eglendik. Anlamak icin kafa lazim 23 35 yas arasina hitap eden bir film bence

0|0
    0|1
  • The imam dabbede başrol oynuyo kanks😄

0|0
    0|0
  • Beğenmedim açıkçası.

0|0
    0|0
  • Izlemedim bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Cem Yilmaz imzasi tasimasi yeterli 😏

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• incir reçeli tavsiyelerine kulak asmamanı şiddetle söylüyorum. pek yakında on numara beş yıldız filmdi. beğenmeyen kişilerin esprileri ve filmi ve göndermeleri anlamadıklarını düşünmekteyim. karabasan filmine kesinlikle gitmemelisin korku adı altında komedi bile olamayacak statüdeydi. drakula hakkında gayet olumlu yorumlar duydum. bide deliha filmi henüz vizyonda değil ama 5 kasımda vizyona giricek fragman çok iyi kaçırma derim (:

0|0
    0|1
  • Bence gitmeye değmez. İncir reçeline git daha iyi..

0|1
    0|0
  • Cen yilmaz sevenlere gelsin :) evrim guzeldi hala vizyonda. mi bilmiyorm 😊😊

0|0
    0|1
  • Tek kelimeyle berbatti

0|0
    0|0
Yükleniyor...