Kardeşimle değişik bir iddiaya girdik sizler ne diyorsunuz. ?

Şimdi olayı baştan düzgünce anlatayım bizim aile bir düğün için şehirdışına gidecek 1 haftalığına.
Nyse bende erkek kardeşimle özel bir meseleden dolayı iddiaya girdim...
Kardeşimde 13-14 yaşlarında ama bu konulara meraklımıdır nedir, zaten bizim ailede öyle kötü karşılanmaz anlatacağım şeyler neyse iddiayı eğer o kaybederse ben onu benim gibi giydiricem tüm gün boyunca öyle olacak sadece iç çamaşırları hariç tabi :) . Hatta ben biraz daha direttim dışarı çıkalım şapkayla kapatırız saçları falan diye, maksat eğlence zaten kendiside merak ediyor, bana diyordu kız olsam nasıl olurdu diye falan ondan sonra iddiada böyle birşey yapmak aklıma geldi. Acaba tepkisi ne olacak diye.
Neyse eğer o kazanırsa tam tersinide o bana karşı yapacak ama benimkisi sadece ev içinde kalacak..
Neyse benim asıl sorum böyle birşeyi yaparsam kardeşimin psikolojisine falan birşey olurmu sizce?
Tekrar belirteyim maksat eğlence, başka birşey yok.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek kardeşin kız gibi giyinmeyi merak ediyorsa altında psikolojik şeyler çıkabilir. Eğilim olabilir. Maksat eğlence olsun diyorsun ama durum ciddi.

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum şimdiki nesil bence eğlence amaçlı ve merak amaçlı soruyor olabilir.
      Sonuçta küçük nesil hep tv'lerde bu tarz olayları görerek büyüyorlar Tolga Çevik vs. kadın kılığı dizilerde falan çok kullanılıyor bu zmanlarda.

• Benim Türkiye'de en beğendiğim komedyenlerden birisidir kendisi ve onun karekterlerinide çok beğeniyorum. Salak demenizi hiç yakıştıramadım. Zaten adamın böyle gerici bir toplumda bunu yapması bile büyük yetenek.
      Neyse siz pis yedili izlemeye devam edin.

• gerici değilm-senden daha fazla özgürlükçüyüm. dizi izlemem-sinema filmi dışında. Kadın kılığına girip -maymunlar gibi davranarak seyirciyi güldürüyorsa o seyircinin karakter seyiyesi düşük demektir. Senin kardeşin etkileniyor adamdan sen hala onu tutuyorsun. kardeşinde eşcinsellik eğilimi başlamış. uyan...

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence böyle bir şeyi denemeyin. Yani aşırı bir travma vs. olacağını düşünmüyorum ama yine de ben denemenizi tavsiye ederim. Bu arada bu durum kardeşinin cinsel yönelimini vs. etkilemez yani psikolojisi bozulur derken kastettiğiniz şey bu sanırım.

0|0
    0|0
  • Yapilir mi o yaslardaki cocuga ya yapmayin boyle bos seyler

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bı sey yapmayın

0|0
    0|0
  • Naptınız bari?

0|0
    0|0
  • Senin kardesinin pisikolojisi zaten uçmuş canım cekinecek birsey kalmamış