Bülent Ersoymu yoksa Hayko Cepkin mi?

ikisinden birini tercih etmek zorunda olsaydınız hangisini seçerdiniz? ben ikisinide çok seviyorum. Sanırım kararsız kalırdım

• Bülent Ersoy
    A seç
  • Hayko Cepkin
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• bülent ersoy/devran çağlar desen anlardım da bu çok çılgınca bir eşleştirme :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayko candır

0|0
    0|0
  • İkisi arasında bir bağ yok yani ikisi rock ya da ikisi pop olsaydı anlardım neyse hayko derim ben

1|0
    0|0
  • bende kararsız kaldım

1|0
    0|0
  • Ajdar kanki

1|0
    0|0
  • ne sadece ikisimi ve bir tercih mi? kendimi pıçaklarım daha iyi :) :) :) :) :) :) :) :) :)

1|0
    0|1
    • ayneeeen :)))

• ben görünüşe göre ön yargılı davranmıyorum. bülent ersoyun şarkılarını beğenirim, hayko çepkinin de şarkılarından sadece bir kaçını dinlerim ama bu ikisi özellikle bu ikisi orda burada kamera karşısında din adına sosyal mesaj veren ama sadece laflarında olan insanlar.

• açıkcası o kısım beni pek ilgilendirmiyor , ben şarkılarına bakıyorum sadece

• Bu nasıl bir eşleşmedir :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayko

0|0
    0|0
  • mustafa topaloğl :D

0|0
    0|1
  • Seçmekte güçlük çekiyorum, çok kardeş komikmiş admin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayko :D

1|1
    0|0
  • Ne alaka bu kıyaslama Hayko Cepkin aşığıyım.

0|1
    1|0
    • kıyaslama değil ikisinide çok seviyorum bakalım insanlar en çok hangisini beğeniyomuş diye merak ettim

• Hayko Cepkin Candır!!! adamın görünüşüne göre itici olduğunu düşünmeyin müziğini dinleyin objektif bakmaya çalışın Belki seversiniz? :D

0|1
    0|0
  • Ben de ikisinden de nefret ediyorum. Allah korusun

0|0
    0|1
Yükleniyor...