Birsen Tezer desem ne dersiniz?

Arkadaşlar Birsen Tezer'i bilmeyen var mıdır bilmiyorum ama varsa da bu soru sayesinde öğrenir ve dinler umarım. Birsen Tezer desem hangi şarkısı gelir aklınıza ya da ne gelir aklınıza? :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Hoş geldin..
    Nasıl mükemmel bir yorumdur o

1|1
    0|0
    • Ahhh ilk onunla tanıdım, ilk dinlediğim şarkısıydı. Yeri hep çok ayrı çok güzel :)

• Benim de tavsiye üzerine ilk dinlediğim şarkısı:) Kayıptır bence Birsen Tezeri tanımamak.

• Ortaçgil düetleri gelir.. :) Bırak bilmeyen bilmesin..

1|0
    0|0
  • O kim ya derim ;-)

0|0
    0|0
  • tamıyamadım derim

0|0
    0|0
  • Hosgeldin derim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :((( oldurdun su an beni derim! Eski sevgilimle kustugumuzde birsen tezer delikanli sarkisini dinle benden sana gelsin demisti. Cok iyi ettin bu soruyu sorarak aferin zalim kiz ! :/

1|0
    0|0
  • Aşk bu değil :))

1|0
    0|0
  • "NE TUHAF"...

1|0
    0|0
    • Ay bunu da çok severim. Hatta siz ne yazarsanız ben bunu da çok severim diyeceğim sanırım :)

''Uzaktan gelir gibi sesin
      Sanki hep başka bir alemdesin
      Her şeyde biraz seni bulurum
      Nerde olsam aklımdasın biraz
      Kimse bilmez, kimse duymaz
      Bir tek ben bilirim seni sevdiğimi
      Bir de sen bilirsin biraz...''

• Tanimiyorum

0|0
    0|0
  • Bence kimse tanımasın, öğrenmesin ''Birsen Tezer''i.

Evet bu konuda biraz bencilim ne yazık ki. Bir sesi var ki dinlerken insanı alıp başka diyarlara götürüyor. Böyle naif bir ses daha önce hiç duymadım böylesini...

Hüsnü Arkan'la yaptığı ''Hoşgeldin'', Bülent Ortaçgil ile yaptığı ''Kimseye Anlatmadım'', İlhan Şeşen ile yaptığı ''Ne Tuhaf'' düetleri harika çalışmalar.
    Hele ki ''Aşk Bu Değil'' var ki benim favorim.

1|0
    0|0
    • Ele düşmesin diyorsun sende haklısın aslında ama ne bileyim değeri anlaşılsın istiyorum bende. Sesi büyülü, çalışmaları büyülü alıp götürüyor. Dinliyordum burada da sormalıyım artık dedim :)

• Ben de çok severek dinliyorum :))
      Değeri zamanla bilinir :))

Yükleniyor...