Bana güzel bir film önerebilir misiniz?

Dram ağırlıklı olsa daha iyi olur ya beni ağlatsın ya da gülmekten kırsın geçirsin istiyorum. konularını da yazarsanız sevinirim :)

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• bu saydıklarından istiyorsan bu siteyi takip etmeye devam et hepsi mevcut haha :D

0|0
    0|0
  • Black 2005

0|0
    0|0
  • aklıma gelmiyor şu an ama gülmek istiyorsan mizah programı izle cem yılmaz atademirel atalay demirci ya da arkadaşım hoşgeldindeki adamın adı neydi onu güldür güldür de olabilir ya da bkm hepsinde eğlenirsin

0|0
    0|0
  • Schindler's List. Çok güzel dram filmi

0|0
    0|0
  • izle " ek villain " ağlatır bu arada ben sinema - tv okudum on yıldırda dvd arşivi yapıorum.. romantik-dram bir hint filmi

0|0
    0|0
  • Requiem for a dream diyorum. Konusunu sorma izle sadece sonra bana bu film yüzünden mesaj atacaksın. Çok ciddiyim

0|0
    0|0
    • izleyeceğim teşekkür ederim :)

• İzleyeceğim birazdan tek tek tavsiye edilenleri bakalım :)

• İzledim filmi. Güzel bir film evet. Uyuşturucuyu çok iyi anlatmışlar. İnsanın bilinç altına yerleşiyor açıkçası... Teşekkür ederim

• 12 yıllık esaret tavsiye süper film ağlarsın cidden

0|0
    0|0
  • Deli Deli Olma. Türk filmi bu. Hem komik hem dram var.

0|0
    0|0
  • Adini sen ko

0|0
    0|0
  • Eşkıya. Şener Şen'in tartışmasız en iyi filmidir.

0|0
    0|0
  • ikiru

0|0
    0|0
  • 50 ilk öpücük

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dram olarak Amerikan Rapsodi ile Ağustos'ta Rapsodi, komedi olarak da Kafir (The Infidel).

0|0
    0|0
  • Bir gün, üniversite diploma gecesinde tanışan, birbirine aşık olan fakat bunu kendilerine itiraf edemeyip yıllarca arkadaş kalıp, farklı hayatlar yaşamaları sonunda kavuşsalar bile karakerin kötü sonu..

Yanii baya iyi bi' film..

0|0
    0|0
  • Kaldırım serçesi şahane bir film Edit Piaf'ın hayatı konu alınmış tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Veer &zaara ağlamaktan gözün çıkmazsa buradayım o derece 😇

0|0
    0|0
  • 50 ilk öpücük güzel film

0|0
    0|0
Yükleniyor...