Arkadaşlar kitap okumaya karar verdim?

Sizce nasıl bir kitap almalıyım hiç sıkılmayacağım sürekli okumak isteyeceğim güzel bir kitap istiyorum şimdiye dek çok okudum ama istediğim gibi olmadı. kitap severler yardımlarınıza ihtiyacım var.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• ben sana okuduklarımdan birkaç tavsiye vereyim istersen. Khaled Hosseını' nın Uçurtma Avcısı romanı var.. cok akıcıdır.. ıkı cocugun hayatını anlatıyo.. sonra Canan Tan'ın Yüreğim Seni Çok Sevdi isimli aşk romanı var.. muhtesem bır kıtap..2 kere okudum ben bunu.. hatta orda Murat'ın Aslı'ya soyledıgı bı kupleyı paylasayım.
    "Yüreğim seni çok sevdi
    O yürek talan
    O yürek yangın yeri
    O yürek senı ıstıyor
    bır tek senı..."
    sonra tanrıca serısı var 6 cılt (deniz tanrıcası, bahar tanrıcası, ısık tanrıcası, gul tanrıcası, ask tanrıcası ve truva tanrıcası olmak uzere) ama cınsel ıcerıklı bıraz.. kıtabı okurken tahrık olabılırsın :))

0|0
    0|0
    • çok tsk ederim :)) bu söylediklerinin hepsini alacağım bulabilirim dimi nt den falan.

• valla bilmem ki. aslına bakarsan ben kıtap okumayı sevmem ama kız kardesımın bır suru kıtabı var her turden bende alır okurum. ama bulursun her yerde vardır heralde..

• tesekkur ederım :))

Erkekler Ne Diyor 7

• ne güzel. yazının bulunuşundan sonra bugüne kadar ki en güzel haber. tebrikler. ;)

0|0
    0|0
  • Aslinda bu durum biraz sorunlu ben internette bskiyorum kitap hakkinda bir tane olumsuz yorum yok neredeyse bir aliyorsun sonra bitsin diye dua ediyoruz:) o yuzden once bir kategori belirle kendine ona göre al bu şekilde zor

0|0
    0|0
  • Zulfu livaneli serenad. Pisman olmazsin kesinlikle..

0|0
    0|0
  • Danabaş köyü nü oku

0|0
    0|0
  • Suzan collins Açlık oyunları

0|0
    0|0
  • Dan Brown'nın kitaplarını öneririm.

0|0
    0|0
  • Masal falan al masallar uyutur gerçekler acı verir :) hem hayal dünyan genişler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sarah Jıo'nun kitapları güzeldir. aynı tarz yazar hepsını ama seveceğını duşunuyorum.

0|0
    0|0
  • hangi tür seversin

0|0
    0|0
  • Ne tür okuyorsun

0|0
    0|0
  • çalıkuşu

0|0
    0|0
Yükleniyor...