Sizin de dinleyip dinleyip tribe girdiğiniz şarkılar var mı?

Ben her gece link bu tarz takılıyorum saat 01:00ı geçince. Artık içmediğim için ayık kafayla tribe giriyorum değişik bir durum. Paylaşımlarınızı beklerim. Bilmediğim elemanlar çıkar falan değişiklik olur.

Güncellemeler:
link bir de bunlar var hipnoz ediyor sanki.

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• özlem tekin - sen anla çok kaptırıyorum kendimi ve onun stratejisini uygularım hep

0|0
    0|0
  • link tavsiye ederim alışkanlık yapıyo ben çok seviyorum

0|0
    0|0
    • Biliyorum bunu çok severim gündüz şarkılarım ama bunlar. Gece ağır tribal takılmak daha iyi. Tribe giremiyorum bunlarla.

• Arkasındaki ritim basit ama kadının sesiyle iyi gidiyor. Hoşuma gitti. Teşekkürler.

• orası öyle ama bozmuyo bu güzelliği film de müthişti zaten hepsi bir uyum sağlamış rica ederim:)

• Snow Patrol-New York tribin dibine vurup come here diye bağrıyorum :D

0|0
    0|0
  • link

bu. şu an dinliyorum hatta. triplerdeyim.

0|0
    0|0
    • Çöpe düşüş kısmını çok seviyorum. Çok sempatik bir klibi var.

• 0|0
    0|0
  • link bu adamı görünce hayata acaip tripleniyorum

0|0
    0|0
    • cehenneme düşmekten beter oldum

üzerimden bin adet tır geçmişcesine ürktüm!

o ne la annecim:S

• Ya bi git ya. Gece gece bütün tribimi aldın götürdün amaçsız amaçsız gülüyorum sayende.

• link ama bu şarkıyı dinleyince bi tuhaf oluyorum ama post rock deneyebilirsin kafa niyetine

• 0|0
    0|0
    • :( Gökhan türkmende var alkjsdalkjdlkajsdlk D: bu herifi bu şarkısı içn seviorm :((((

• adım emir gerçekten ahahah :D

• -QNX- onlar sarmıyor beni ya :)

• mehmet erdem-hakim bey

0|0
    0|0
  • hilal cebeci ve doğuş üzülürsün..

0|0
    0|0
    • Az önce saydek profil fotoğraflı arkadaşa da belirttiğim gibi bu tarz şarkılara karşı müthiş bir önyargım var :)

• Aynen ama yanlış anladın beni. Kusura bakma :)

• rica ederim sorun yok :)

• Hayır dinleyip dinleyip hoplayıp zıpladığım şarkılar var.

0|0
    0|0
  • Anlıyonmu bari sözlerinden bişey

0|0
    0|0
    • Ezbere bildiklerim var. Özellikle Bob Marley'den. Fakat bunlarda sözlerinden anlamak çok önemli değil müziğin ritmine bırak kendini ışıkları söndür ve sadece müziği dinle. Ben dinlerken bazen sözleri bile duymuyorum o derece. Duymuyorum derken çok silik geliyor yani.

• Bu kadar tribe girme sonra tribe gidemezsin.Yazık olur

Erkekler Ne Diyor 7

• bir tanesi bu link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link bunu dinleyip sevdigim kızın resimlerine bakmadan duramıorum durumum vahim :/

0|0
    0|0
    • Abi aşk beyindeki kimyasal olaylardan ibaret ama fena bir şey ya biliyorum o durumu. Geçmiyor beyindeki kimyasal aktivite azalana kadar. Bol bol çikolata ye en iyi çaresi bu.

• birde bu var link

0|0
    0|0
  • link ...

0|0
    0|0
  • bu sarknin bendeki yeri baskadir link

0|0
    0|0
    • Abi işte bunları dinleyemiyorum hiç ya. Müthiş bir önyargı var bu tarz şarkılara karşı.

• Red dinliyorum tribe girenlere shot atıyorum

0|0
    0|0
    • Kedi Osman hangi şarkıdaydı ya. Osman mıydı şimdi ondan bile emin olamadım.

Yükleniyor...